banner461
banner195

Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneğinden Ünver’e Türk Bayraklı Halı Tablo

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi başkanlığındaki heyet, Nevşehir tarihinde bir ilke imza atarak üst üste 3. Kez Belediye Başkanlığı’na seçilen Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek hayırlı olması dileklerini ilettiler.

Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneğinden Ünver’e Türk Bayraklı Halı Tablo
08 Nisan 2014 Salı 10:33

banner143
banner134

 VATAN ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ DERNEĞİNDEN ÜNVER’E TÜRK BAYRAKLI HALI TABLO

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi başkanlığındaki heyet, Nevşehir tarihinde bir ilke imza atarak üst üste 3. Kez Belediye Başkanlığı’na seçilen Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek hayırlı olması dileklerini ilettiler. Dernek Başkanı Çiftçi, Ünver’e ziyaret sonunda üzerinde Türk Bayrağı motifi bulunan halı tabloyu hediye etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e vatandaşların yanı sıra sivil toplum örgütlerinin hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Bu kapsamda Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret eden Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi ve yönetim kurulu üyeleri, Ünver’e 3. dönemin hayırlı olması dileklerini ilettiler.

Ünver’de gerek vatandaşların ve gerekse de sivil toplum örgütlerinin kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve desteğin sürdüğünü belirterek, teşekkür etti. Ünver, el ve gönül birliği içerisinde bu dönemde de önemli yatırımların Nevşehir’e kazandırılması için yoğun bir mesai içerisinde olacaklarını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatan - 4 yıl önce
her seçimde akpli yönetici gibi çalışıyor işin ne desen şehit ve gazi aileleri dernek başkanı yazık yazık oturduğun makama yazık...
Avatar
milliyetci muhafezakar - 4 yıl önce
Noldu gardaş dernek başkanı parti tutamaz diye kanunmu var???
Avatar
vatan - 4 yıl önce @milliyetci muhafezakar
herkesin siyasi görüşü olmalıdır onda sıkıntı yok ancak seçimlerde vakıf ve dernek başkanıysan heleki bu şehit ve gazi aileleri derneği başkanıysa aktif olarak hiç bir siyasi partiye çalışamaz etik değil.