banner461
banner195

Vatandaşımız Hiç Çekinmeden Bizi Arayabilir

Kış hazırlıklarını tamamlayan İl Özel İdaresi'nde ekipman ve personel sıkıntısı yaşanmadığını belirterek, zorlu kış günlerinde yol açma çalışması yapacak araçlarının da tam olduğunu açıkladı.

Vatandaşımız Hiç Çekinmeden Bizi Arayabilir
12 Aralık 2013 Perşembe 11:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kış hazırlıklarını tamamlayan İl Özel İdaresi'nde ekipman ve personel sıkıntısı yaşanmadığını belirterek, zorlu kış günlerinde yol açma çalışması yapacak araçlarının da tam olduğunu açıkladı.

Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Tatar, 6 greyder, 2 dozer, Tuz makinesi, 50 ye yakın personel, kar kürüme makinesi, lastikli 2 kepçe ile karla mücadele çalışmalarının sürdürüldüğünü söyledi.

Bizzat kendisinin kar yağışı ve ulaşıma kapanabilecek yolları takip ettiğini kaydeden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Tatar, “Tuzumuz, mazotumuz, ekibimizle sürekli olarak meteoroloji’yi takip ediyoruz. Kar başlar başlamaz mücadelemize de başladık. 24 saat tetikte bekliyoruz ve kar yağışını bizzat takip ediyorum. Yine aralıksız olarak karla mücadele ekibimizdeki İşçilerimizi kontrol edip onlara moral veriyoruz. Vatandaşlarımız hiç çekinmeden bizleri arayabilirler. Olur ya gözden kaçırdığımız bir yer olursa hemen bizi arasınlar biz gerekli müdahaleleri yapalım” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MEMUR - 4 yıl önce
nereyi arayalim sayin müdür?suan acigöle bağli kurugöl kasabasinda okuldayiz.sabah zor geldik.sabahtan beri kar yağiyor.geri nasil döneceğimizi bilmiyoruz.okulda bir tane öğrenci yok.soğuk.rezillik.
Avatar
telefon" - 4 yıl önce
sizleri ararızda birde irtibat telefonu yazsaydınız haberin amaçı iletişimin ulaşmanın kolay olduğunu vurgulamak fakat irtibat ile ilgili bir numara yok haber içinde
Avatar
sym - 4 yıl önce
yapılan hızmete tesekkur böyle oluyor sanırım bır anda her yerı temızletemezler mantıklı dusunursenız anlarsınız numarayı bulamazsan google ye yaz özel ıdare dıye cevap verırı sana