banner461
banner195

Vatandaşın İşi Kolaylaşacak

Nevşehir’de uzun yıllar sağlık il müdürlüğüne hizmet binası olarak hizmet veren eski sağlık il müdürlüğü binasının Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğüne tahsisinde sona gelindiği belirtiliyor.

Vatandaşın İşi Kolaylaşacak
10 Eylül 2014 Çarşamba 19:02

banner143
banner134

 Vatandaşın İşi Kolaylaşacak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de uzun yıllar sağlık il müdürlüğüne hizmet binası olarak hizmet veren eski sağlık il müdürlüğü binasının Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğüne tahsisinde sona gelindiği belirtiliyor.

Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğünün il merkezinde verir hale gelmesi özellikle vatandaşında işini kolaylaştıracak. Zira Beğendik yanında bulunan kiralık bir bina da hizmet veren Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğü binasına engelli vatandaşların da ulaşımı bir hayli zor oluyordu.

Tahsis işlemlerinin bu ay içerisinde tamamlanmasıyla birlikte İl Müdürlüğünün bu binada bakım ve onarım çalışması yapacağı ardından Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğünün eski sağlık müdürlüğünün yer aldığı binada hizmet vermeye başlayacağı bildirildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İyi Olur Ama... - 4 yıl önce
O bina depreme dayanıklı değil ve güçlenmesi ve bakımı için yaklaşık 2 milyon gerek keşke Aile ve Sosyal taşınsa o binaya vatandaş olarak bizim için de çok iyi olur...