banner461
banner195

Vergi Sisteminde Teknoloji Önemli

Nevşehir İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, Sanayide, ticarette, teknolojide yeni bir döneme girildiğini, bu yeni dönemin yükselen değerinin de bilgi olduğunu söyledi.

Vergi Sisteminde Teknoloji Önemli
11 Aralık 2013 Çarşamba 11:49

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, Sanayide, ticarette, teknolojide yeni bir döneme girildiğini, bu yeni dönemin yükselen değerinin de bilgi olduğunu söyledi.

Ercoşman, “Ülkemiz Devlet Teşkilatını oluşturan kurumlar içinde en eski ve en köklü birkaç kurumdan biri olduğumuz bilinci ile sorumluluk sahamıza giren işlemleri yerine getirirken İlimizin kalkınmasına destek sağlamak amacıyla tüm kamu kurumları ve halkımız ile karşılıklı işbirliği içinde çalışmayı, Kanunları herkese eşit uygulamayı, hizmetlerimizi tam ve zamanında sunmayı misyon edindik. Bunu gerçekleştirebilmek için Anayasamızın “Herkes Kanun önünde eşittir.” ilkesini göz ardı etmeden tüm iş ve işlemlerimizin hukuka uygun olarak gerçekleşmesini sağlamayı, çalışanlarımızın eğitimlerle bilgi seviyelerini artırmayı, hizmet kalitesini her gün bir adım daha ileri götüren bir kurum vizyonu ile hareket etmekteyiz. Defterdarlığımız tüm birimlerinde mükellef odaklı hizmet anlayışı temel ilke olup, kamu hizmetlerinin etkili, hesap verilebilir, vatandaş beyanına güvenen, şeffaf, kaliteli, basitleştirilmiş ve düşük maliyetli bir şekilde kamu hizmetleri standartlarına uygun olarak yerine getirilmesi esası ilke edinilmiştir. Zaten çağımızda yaşanan hızlı değişimler yönetim düşüncemizdeki değişimi de kaçınılmaz olarak hızlandırmıştır. Sanayide, ticarette, teknolojide yeni bir döneme girilmiş, bu yeni dönemin yükselen değeri de bilgi olmuştur” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.