banner461
banner195

Web Sitesinden Helallik İstedi

8 Yıl süreyle Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak yaptıktan sonra Aksaray ili Gülağaç İlçesine Şube Müdürü olarak atanan Yusuf Aydoğmuş, Milli Eğitim Müdürlüğünün web sitesinden eğitimcilere seslenerek helallik istedi.

 Web Sitesinden Helallik İstedi
24 Eylül 2014 Çarşamba 17:50

banner143
banner134

 Web Sitesinden Helallik İstedi

NEVŞEHİR(MHA) 8 Yıl süreyle Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak yaptıktan sonra Aksaray ili Gülağaç İlçesine Şube Müdürü olarak atanan Yusuf Aydoğmuş, Milli Eğitim Müdürlüğünün web sitesinden eğitimcilere seslenerek helallik istedi.

Kendisine Nevşehir’deki görev süresi içerisinde destek olanlara teşekkür de eden Yusuf Aydoğmuş, “Değerli mesai arkadaşlarım; yaklaşık sekiz yıldır sürdürmekte olduğum Şube Müdürlüğü görevimden il dışı atamam nedeniyle ayrılıyorum. Çalıştığım süre zarfında Nevşehir eğitimine katkıda bulunmaya çalıştım. Bana bu görevde destek olan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal ediniz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Tahsin - 4 yıl önce
Helal olsun Hocam Asıl Siz Helal edin.
Avatar
RECEP TEKİN - 4 yıl önce
sizinle çalişmaktan büyük onur duyduğumu belirtmek isterim sayin hocam.benden yana olan haklarimi helal olsun.allah yar ve yardimciniz olsun.sizlerde hakkinizi helal ediniz.yeni görevinizde üstün başarilar dilerim.
Avatar
Uğur TURAN - 4 yıl önce
yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. hakkımız helal olsun. yeni görevinizde başarılar dilerim.
Avatar
Süleyman ÖZBEK - 4 yıl önce
yaptığın hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. eğer bir hakkımız var ise helal olsun sende i̇nşallah helal edersin. atandığın görevde başarılar.
Avatar
Güngör ŞEN - 4 yıl önce
adam gibi adamdı adi̇l dürüst kali̇teli̇ i̇nsanlari bu şeki̇lde harcayanlarin ocağina ateş düşsün.
Avatar
abuziddin - 4 yıl önce
yazzık oldu.hocama yeri ora değildi.güle güle gitsin.
Avatar
fatih bükülmez - 4 yıl önce
sayın hocam bir nevşehirli olarak hitmetlerinizi yakından gözlemledik, halka hizmet hakka hi̇zmet mantiği i̇le yaptiğiniz hi̇zmetller ve çalişkanliğiniz her zaman hafiizalar kalacak
gönül i̇sterdi̇ ki̇ eği̇ti̇m gi̇bi̇ önemli̇ bi̇r konumda keşke hi̇metleri̇ni̇zi̇n devami olsa, nevşehi̇ri̇mi̇z çalişkan bi̇r evladini kaybeti̇ fakat aksaray çalişkan bi̇r evlat kazandi yolunuz açik olsun