banner461
banner195

Yakut Gezilerine Bugünde Devam Etti

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Opr.Doktor Fatih Yakut Bugünde Yine Toplumun bir çok kesimine hitap eden Sivi Toplum Kurulışları ve Kişiler Ziyaret etmeye devam etti.

Yakut Gezilerine Bugünde Devam Etti
10 Mart 2015 Salı 17:59

banner143
banner134

 Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Opr.Doktor Fatih Yakut Bugünde Yine Toplumun bir çok kesimine hitap eden Sivi Toplum Kurulışları ve Kişiler Ziyaret etmeye devam etti.Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Opr.Doktor Fatih Yakut ziyaretlerine ilişkin yaptığı açıklamada ‘AK Parti Nevşehir Milletvekili A.Adayı Op.Dr. Fatih Yakut, Nevşehir İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Alemdar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ömer Faruk Belada Bey’i ziyaret etti. Alemdar Derneği’nin Yönetim Kurulu Üyesi de olan Yakut, Dernek Başkanı Belada’ya derneğe olan desteklerinin devam edeceğini belirterek, bundan sonraki faaliyetleri için başarılar diledi.Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Opr.Doktor Fatih Yakut Bir Diğer Adresi Sigarayla Savaşanlar Derneği Oldu Burada dernek Başkanı Şahin Güneş İle sohbet eden Yakut’a burda bir de kitap armağan edildi.Bugünün ziyaret noktalarından birisdeKızılay Derneği Başkanı Sayın Cengiz Gülen ziyareti oldu.Ak Parti Nevşehir Milletvekili A.Adayı Op. Dr. Fatih Yakut, bugün Ak Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Sayın Nihal Kutlar Hanımefendi’yi ziyaret ederek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir çiçek takdim etti.

İHH Nevşehir Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve Ak Parti Nevşehir Milletvekili A.Adayı Op. Dr. Fatih Yakut, bugün İHH Nevşehir Şubesi Başkanı Sayın Baki Öncel Bey’i ziyaret ederek bugünkü ziyaretlerine son verdi…


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.