banner461
banner195

Yalçın Çiftçi Toprağa Verildi

Dün geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Gülşehir Adliyesi Yazı İşleri Müdürü Yalçın Çiftçi bugün Ebediyete Uğurlandı.

Yalçın Çiftçi Toprağa Verildi
24 Haziran 2014 Salı 14:51

banner143
banner134
Gülşehir Adliyesi Yazı İşleri Müdürü ,Gülşehir Esnaflarından Fakuşağlı Mustafa Çiftçi'nin oğlu,Öğretmen İskender Çiftçi ve Kazım Çiftçi'nin ağbeyleri Yalçın Çiftçi kalp krizi sonucu vefaat etti.

Dün Sabah saatlerinde Fakuşağı köyünde tarlaya gitmek için hazırlanır iken fenalaşan ve hemen 112 acil servis çağrılan Çiftçi,yapılan tüm müdahalelere rağmen, ambulansta hayatını kaybetmişti.

Önceki gün Geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman ÇİFTÇİ; Bu gün Kurşunlu Camii'nde Öğle Namazına Mütakip Kılınan Cenaze Namazı'nın Ardından Gülşehir Asri Mezarlığında toprağa verildi.

FİB Haber Merkezi olarak 
olarak,Merhuma Allah'tan Rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

YALÇIN ÇİFTCİ KİMDİR...

1964 YILINDA GÜLŞEHİR DE DOĞMUŞ OLUP. İLK OKULU FAKUŞAĞI, ORTA OKULU GÜLŞEHİR, LİSE EĞİTİMİNİ İSE NEVŞEHİR TİCARET LİSESİNDE TAMAMLADI VE 1986 YILINDA ASKERLİK GÖREVİNİ YERİNE GETİRDİ. AYNI YIL İSTANBUL TOPKAPI VERGİ DAİRESİNDE MEMURİYET HAYATINA BAŞLADI. 1988 YILINDA NEVŞEHİR MERKEZ İLÇE SEÇİM KURULUNA, AYNI YILIN SONUNDA GÜLŞEHİR İLÇE SEÇİM KURULUNA ATANDI VE 2002 YILINA KADAR MEMUR OLARAK GÖREV YAPTI. 2002-2004 YILLARI ARASINDA KIZILCAHAMAM İLÇE SEÇİM MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPTI. 2004 YILI AĞUSTOS AYINDAN İTİBAREN GÜLŞEHİR ADLİYE YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE ATANMIŞTI  VE HALEN BU GÖREVİ YÜRÜTMEKTEYDİ. ÇİFTÇİ; EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYDI.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hemşerim - 4 yıl önce
çok üzüldüm allah mağfiret etsin mekanı cennet olsun yakınlarının ve kederli ailesinin başı sağolsun. allah bol sabır versin.
Avatar
hemşerim - 4 yıl önce
çok üzüldüm allah mağfiret etsin mekanı cennet olsun yakınlarının ve kederli ailesinin başı sağolsun. allah bol sabır versin.
Avatar
ömer öztürk - 4 yıl önce
iyiye iyi demek lazım , allah rahmet eylesin çok iyi bir insandı.kötü diyeni duymadım.
Avatar
HÜSEYİN AKIN KAYMAKLI - 4 yıl önce
alalh rahmet eylesin
Avatar
oguz - 3 yıl önce
allah rahmet eylesin