banner461
banner195

Yapılan Adaletsizlik

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici Nevşehir’in gündeminde olan 64 okul müdürünün adaletsizlik yapıldığı konusunda açıklamada bulundu.

Yapılan Adaletsizlik
28 Ağustos 2014 Perşembe 18:17

banner143
banner134

 Yapılan Adaletsizlik

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici Nevşehir’in gündeminde olan 64 okul müdürünün adaletsizlik yapıldığı konusunda açıklamada bulundu.
Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici yaptığı yazılı açıklamada Nevşehir’de 64 okul müdürünün değiştirilmesi konusunda adaletsizlik olarak değerlendirirken, yapılan bu adaletsizliğin Ülkü Ocakları olarak takipçisi olacağız dedi.
Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici yaptığı açıklamada şunları kaydetti;
‘’Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine İlişkin Yönetmelik tartışmaları gündemi yoğun bir şekilde meşgul etmektedir. İktidar sahipleri kendilerine yakın olanları kendilerine daha yakın yerlere getirmek amacıyla yıllarca emeğini sarf etmiş, bu yolda heba olmuş değerli yöneticilerimizin hizmetlerini hiçe sayarak iki dakikada haklarında karar almak ve alınan kararla görevlerine son vermek gafleti içerisindedir. Tek suçları Türk Eğitim Sendikası üyesi olup yandaş sendikanın isteklerine boyun eğmemek olan, tek amaçları görevlerini layıkıyla yapmak, okullarının gelişmesi ve öğrencilerinin daha iyi eğitim alabilmesi için gecelerini gündüzlerine katarak çalışmak olan Nevşehir de 64 okul müdürümüzün görevine son verilmiştir. Ne acıdır ki her ortamda İslam ahlakından söz eden Türk ve Türk Milliyetçisi düşmanı bürokratlar söz konusu yandaşları olunca kul hakkı yemekten çekinmemektedirler. Daha önemli olarak Milli Eğitim kurumlarımızın siyasileşmesine ön ayak olanlar farkında olmadan yetişecek yeni nesillerin fikrinin ve vicdanının da hür olmasını engelleyeceklerdir. Bu hareketlerin sonucunda yakın tarihte, hatta günümüzden itibaren vatandaşlarımızın arasında kutuplaşmalar başlayacak bu kutuplaşmanın neticesinde toplumumuzun huzur ve refahı siyasi abluka altına girecektir. Bilinmesi gerekir ki tasfiye edilenler değerli idarecilerimiz değil Türk Milletinin iradesi, birliği, kardeşliğidir. Bölücü zihniyetle yetişmiş ve belirgin bir şekilde vatan hainliği yapan şahsiyetler mevkilerinin derecesini gizli gizli yükseltmeye çalışırken, değerli eğitimcilerimize ve idarecilerimize yapılan bu haksızlıklar hazmedilecek şekilde değildir.
 Nevşehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak yapılan adaletsizliğin sonuna kadar takipçisi olacağız. Görevlerine son verilen müdürlerimizin ideolojik düşünceleri ve yandaş sendikanın istekleri doğrultusunda Allahtan korkmaz kuldan utanmaz bürokratlar eli ile  tasfiye edilmeye çalışıldığının farkında olduğumuzu her platformda dile getirerek siyasi görüşü ne olursa olsun vatanına, bayrağına, dinine ve bütün milli değerlerine sahip çıkan öğretmenlerimizin ve değerli müdürlerimizin yanlarında olacağımızı ifade ederiz.’’


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
DEVLET BÜYÜKLERİMİZ DOĞRUSUNU BİLİR - 4 yıl önce
BİR ÇOK KONUDA,MHP,CHP İLE İŞ BİRLİĞİ YAPABİLİYORSA,OKUL MÜDÜRLERİNİN GÖREVDEN ALINMASINA DA ŞAŞIRMAMAK LAZIM.