banner461

Yardımseverlik Harekatına Ramazan Molası Verildi

Türkiye Yardım sevenler Derneği Nevşehir Şubesinin her hafta Salı günleri düzenlediği mantı ve gözleme geleneğine ramazan ayı dolayısıyla mola verildi.

banner503
 Yardımseverlik Harekatına Ramazan Molası Verildi
16 Temmuz 2014 Çarşamba 17:31

banner143
banner134

 Yardımseverlik Harekatına Ramazan Molası Verildi

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Yardım sevenler Derneği Nevşehir Şubesinin her hafta Salı günleri düzenlediği mantı ve gözleme geleneğine ramazan ayı dolayısıyla mola verildi.  

Nevşehir Merkezinde Modern İş hanındaki dernek binasında düzenlenen mantı günlerine de yoğun ilgi görüyordu. Hem öğle yemeğini yiyip, hem de derneğin yurt genelinde eğitim hayatlarını sürdüren öğrencilere sunduğu karşılıksız burs seferberliğine katkı sağlamak isteyenler soluğu dernek hizmet binasının bulunduğu katta alıyordu.

Türkiye Yardım sevenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Fatma Bay, her hafta Salı günleri düzenlenen gözleme – mantı günlerine Nevşehir halkının yoğun ilgisiyle karşılandığını belirtirken, Ramazan ayı dolayısıyla bu çalışmaya ara verildiğini söyledi.

Bu etkinliğin yapılmasında katkıları bulunan bütün kurum ve kuruluşlara, Sivil Toplum Kuruluşlarına ve bu faaliyetlerde görev alan tüm yardım seven bayanlara teşekkür eden Dernek Başkanı Fatma Bay, söz konusu çalışmanın bayram sonrasında aynı şekilde sürdürüleceğini söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.