banner461
banner195

Yarın Okullar Tatil mi İşte Cevabı

Yoğun kar yağışı nedeniyle 11 Aralık 2013 Çarşamba günü Nevşehir İl genelinde bütün okullar tatil edilmişti.Şimdi gözler yarın için okulların tatil edilip edilmemesine çevrildi. FİB Haber Merkezimize yüzlerce gelen telefon sonrası Nevşehir Valiliğine bu soruyu yönelttik.

Yarın Okullar Tatil mi İşte Cevabı
11 Aralık 2013 Çarşamba 16:56

banner143
banner134

 Nevşehir Valiliğinden yapılan açıklamaya göre şuan için yarın Okullar Tatil değil.Meteroloji ve hava durumunu yakından takip ediyoruz.Bu konuda yeni bir gelişme olursa FİB Haber.Com dan sıcağı sıcağına aktaracağız.Bizi izlemeye devam edin.
Yurdun değişik kesimlerinde farklı uygulamalar gösteren kar tatili nedeniyle vatandaşların kafası oldukça karışık. Vatandaşlar her kar yağışında aynı telaşı yaşadıklarını, halbuki Avrupa ülkelerinde bunun bir standardı olduğunu ve buna göre her gün hergün açıklama beklenilmediğini bildiklerini söylüyor.

Nevşehir genelinde çarşamba gününü eğitime verilen 1 günlük ara nedeniyle evde geçiren öğrenciler şimdiden 12 Aralık Perşembe günü ne olacağını merak etmeye başladı. Meteoroloji perşembe günü aynı şiddette kar yağacağını bildiriyor. www.Fibhaber.com Sitemiz Nevşehir genelinde dün tatil haberini duyuran ilk site oldu. Bugün de aynı duyarlılıkla gelişmeleri takip ederek sizleri bilgilendireceğiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tatil olsun - 4 yıl önce
Yaa tatil olsun bu sekilde okul a nasi gidelim
Avatar
öğrenci - 4 yıl önce
senin iyi haberlerini bekliyoruz fikret abi
Avatar
furkanertaş çakıllı köyü - 4 yıl önce
şimdi çarşamba günü tatil edildi derinkuyu ilçesine ama şimdi fena tipi var göz gözü görmüyor karayolları yolları açtı ama tipi gene yolları kapattı bu yüzden okulların perşembe günü tatil edilmesini isterim
Avatar
öğrencii - 4 yıl önce
bizim bulunduğumuz ilçede çok tipi var kar çok şiddetli yağıyor ayrıca buzlanmada çok nasıl gelicez bu halde okula? :(
Avatar
orhan - 4 yıl önce
Herkes okula yurume mesafesinde degil okul tasitlari bu yollarda ne yapicak ? Sadece ana caddeler degil ara sokaklarda acilana kadar tatil edilmeli.
Avatar
Mustafa Sağlamkardeş - 4 yıl önce
fikret abi tatil edilecek bir hava yok.hava tamamen normal.dünki karar doğruydu ama yarın için tatil olması doğru olmaz.dışarısı soğuk ve karlı ama aşırı korkulacak bir şey değil.
Avatar
Öğrenci - 4 yıl önce
sayın vali amca dizimize kadar kar var allah aşkına yarında tatil olsun ödevleride yapalım :)
Avatar
Mehmet - 4 yıl önce
dünden bugüne hiç bi değişiklik olmadı bence yarında tatil olması lazım