banner461
banner195

“Yaşananlar Bir Sınavdı Bence”

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, seçimlerin ardından bugüne kadar yaşananların Ülke için bir sınav olduğunu söyledi.

 “Yaşananlar Bir Sınavdı Bence”
25 Temmuz 2015 Cumartesi 15:50

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, seçimlerin ardından bugüne kadar yaşananların Ülke için bir sınav olduğunu söyledi.

Esnaf ve Sanatkarlar olarak bir an önce koalisyon hükümetinin akıbetinin belli olmasını, ya da erken seçime gidilecekse bu seçimin takviminin belirlenmesini beklediklerine dikkat çeken Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, “Suriye ve Irak’ta yaşanan olaylar, terör olayları ve seçimden sonra ortaya çıkan tablo ülkemiz ekonomisi açısından hiç iyi olmadı. Biz belirsizlik istemiyoruz. Ekonomi sıkıştı. Hükümet kurma çalışmalarının bir an önce tamamlanmasını bekliyoruz. Esnafımızın son dönemlerdeki en büyük sıkıntısı işten çok sıcak paranın piyasada dönmemesi. Örneğin bölgemiz bir turizm bölgesi. Turizmci arkadaşlarımızla da oturup konuştuğumuzda son yaşanan olaylardan turizmimizde ciddi oranda olumsuz etkilendi. Rezervasyon iptalleri oldukça düşündürücü. Ben ülke olarak bu badileyi atlatacağımıza inanıyorum. Çünkü Türkiye güçlü bir ülke. Alınacak bir erken seçim kararının ülke ekonomisini çok ciddi oranda olumsuz etkileyeceğini de düşünmüyorum. Son yaşananlar ülkemiz için bir sınavdı diye düşünüyorum” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.