banner461
banner195

Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu Heyeti,Ünver’i Ziyaret Etti

Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu Müdürü İbrahim Palancı ve Okul Aile Birliği Başkanı Süleyman Çavdar’dan oluşan heyet, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek,bir süre görüştü.

Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu Heyeti,Ünver’i Ziyaret Etti
27 Mart 2018 Salı 10:49

banner143
banner134

2000 Evler Mahallesi Yavuz Sultan Selim Han Ortaokulu Müdürü İbrahim Palancı,Okul Aile Birliği Başkanı Süleyman Çavdar ile yönetim kurulu üyeleri Kerem Tiftik ve Ziya Kart’dan oluşan heyeti makamında kabul eden Belediye Başkanı Ünver, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Eğitim kurumlarının fiziki şartları iyileştirilmiş bir ortam içerisinde faaliyetlerini daha etkin bir şekilde sürdürmesi yönünde Nevşehir Belediyesi olarak bugüne kadar Türkiye’ye örnek oluşturabilecek çalışmalara imza attıklarını belirtti. 2004 yılında başlattıkları okulların bahçe düzenlemelerinin çağın gereklerine uygun bir yapıya kavuşturulması yönündeki çalışmaların okul yöneticileri, öğretmenleri, okul velileri ile öğrencilerde büyük ilgi topladığını kaydeden Ünver,bu kapsamlı çalışmalarını bundan sonraki süreçte de devam ettireceklerini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.