banner461
banner195

Yaz Dönemi Kursları Planlanıyor

Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde yaz dönemi açılması planlanan kurslar daha şimdiden ele alınıyor.

Yaz Dönemi Kursları Planlanıyor
01 Mayıs 2014 Perşembe 11:43

banner143
banner134

 Yaz Dönemi Kursları Planlanıyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde yaz dönemi açılması planlanan kurslar daha şimdiden ele alınıyor.

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Osman Doğan, merkez bünyesinde il merkezi ve merkeze bağlı kasaba ve köylerde açılması planlanan kursların Haziran ayından itibaren açılmaya başlanacağına dikkat çekti.

Yaz döneminde açılması planlanan kursların düzenlenmesinin yapılırken Kursiyerlerin son dönemlerde rağbet ettikleri kursların öncelik taşıdığını belirten Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Osman Doğan, kursiyerlerden yeni gelen taleplerinde yaz dönemi kurslarına yön verdiğini ifade etti.

Haziran ayı sonu itibariyle açılması planlanan kurslar arasında Boks, Masa Tenisi, Voleybol, Basketbol, Bilgisayar, Yabancı Dil, Bağlama, Gitar gibi kursların da yer alacağını kaydeden Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Osman Doğan, Kurslara müracaat etmek isteyen kursiyerlerin Merkez müdürlüğüne müracaatlarını isterlerse bizzat merkeze gelerek ya da internet üzerinden yapabileceklerine de dikkat çekti.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.