banner461
banner195

Yazar Aytekin İmza Gününde Engellilerle Buluştu

Kapadokyalı yazar Aytekin yeni çıkan ilk romanı Kesişen Yollar isimli romanını bakım merkezi personeli ve engellilere imzaladı.

Yazar Aytekin İmza Gününde Engellilerle Buluştu
01 Şubat 2014 Cumartesi 18:02

banner143
banner134

 Kapadokyalı yazar Osman Aytekin Nevşehir Derinkuyu’da bulunan Özel Güneş Bakım Merkezini ziyaret etti. Ziyarette Kurum Müdürü Erdem Özkan ile görüşen yazar Aytekin yeni çıkan ilk romanı Kesişen Yollar isimli romanını bakım merkezi personeli ve engellilere imzaladı. İmza gününde Özel Güneş Bakım Merkezi Kurucu Müdür Erdem Özkan Yazar Aytekin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Güneş Bakım Merkezi olarak engellilerin kitap okuma günlerinde kurumumuzun kütüphanesini zenginleştirdiği için ve kitaplarında engellilerin ruhlarına da hitap ettiği için ziyaretimize gelen yazar Osman Aytekin’e teşekkür ederiz. Bu tür kültürel çalışmaların devamını bekleriz” dedi.

Aytekin’de yaptığı konuşmada, “Kesişen Yollar” romanımda aşk ve sevgi arasında kalan bir insandan yola çıkarak sevginin ne kadar önemli olduğunu anlatmak istedim. Sevgi her yerde var olmalıdır. Ancak bu varoluş eksilmeden devam etmelidir. İnsanlar birçok şeyden olduğu gibi maalesef sevgiden de uzaklaşmaktadır. Burada personeller ve engelliler ile bir arada olmaktan ve romanımı imzalamaktan dolayı memnunum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.