banner461

Yazıhüyük Belediyesi Düğün Salonu Hizmete girdi.

Yazıhüyük Belediyesinin, Yazıhüyük Kasabası Şafak TOPRAKTEPE Kültür Park içerisine yaptırmış olduğu 700 m2 büyüklüğündeki 700 kişi kapasiteli Düğün solanu Hizmet vermeye başladı.

banner503
 Yazıhüyük Belediyesi Düğün Salonu Hizmete girdi.
22 Temmuz 2014 Salı 16:35

banner143
banner134

 Yazıhüyük Belediyesi Düğün Salonu Hizmete girdi.Yazıhüyük Belediyesinin,  Yazıhüyük Kasabası Şafak TOPRAKTEPE Kültür Park içerisine yaptırmış olduğu 700 m2 büyüklüğündeki  700 kişi kapasiteli Düğün solanu Hizmet vermeye başladı.Yazıhüyük Kasabalı vatandaşların hizmetine sunulan düğün salonu  çevre köy ve kasabalardanda rağbet görmeye başladı.Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz ÇAVDAR Kasabamızın düğün salonuna ihtiyacı vardı.Özellikle hanım kardeşlerimiz düğünlerinde çok perişan oluyorlardı.En mutlu günlerinde yemek yapma ve misafir ağırlamayla günleri geçiyordu.Ama şimdi Düğün salonumuzda bütün aileler en mutlu günlerini salonumuzun en güzel yerinde  misafirleriyle eş ve dostlarıyla mutluluklarını paylaşabiliyorlar.Bizde kasaba halkımıza bu şekil güzel bir hizmete imza atarak; halkımızın hem duasını alıyoruz hemde mutluluklarını paylaşıyoruz açıklamasında bulunmuşlardır.

YAZIHÜYÜK BELEDİYESİ DÜĞÜN SALONU İRTİBAT : 0384 393 61 36/ 0 536 426 95 58


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tebrik - 6 yıl önce
cengiz başkanı tebrik ederim.guzel bir esere imza atılmış. kasabada bu şekil düğün salonunun olmasi çok güzel helal olsun sizlere