banner461
banner195

Yazıhüyük Belediyesinden Yapılandırma Uyarısı

6552 Sayılı Kanun kapsamında getirilen geniş düzeyli vergi affından yararlanmak isteyen mükelleflerin, Çevre Temizlik ve Emlak Vergisi ile Su borçları nedeniyle Yazıhüyük Belediyesine başvuru işlemleri devam ediyor.

 Yazıhüyük Belediyesinden Yapılandırma Uyarısı
10 Ekim 2014 Cuma 17:55

banner143
banner134

 Yazıhüyük Belediyesinden Yapılandırma Uyarısı

NEVŞEHİR(MHA) 6552 Sayılı Kanun kapsamında getirilen geniş düzeyli vergi affından yararlanmak isteyen mükelleflerin, Çevre Temizlik ve Emlak Vergisi ile Su borçları nedeniyle Yazıhüyük Belediyesine başvuru işlemleri devam ediyor.

Kurban Bayramı öncesinde TBMM tarafından kabul edilerek Resmi Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğü giren 6552 Sayılı Kanun kapsamında aftan yararlanmak isteyen mükellefler, başvurularını Yazıhüyük Belediyesi Emlak ve Tahsilat servisine yapabilecekler.

Mükellefler, ilgili kanun kapsamında Yazıhüyük Belediyesi Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ve Su borçları nedeniyle taksitlendirme imkanından yararlanabilecekler.

Yazıhüyük Belediyesi'nde emlak, çevre temizlik vergisi ve su borçları affı başlamış olup Yazıhüyük Kasabası halkının bu imkandan yararlanması için başvurularını biran önce yapmaları istendi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.