banner461
banner195

Yazıhüyük Yol Genişletme ve Parke Taş Döşeme Çalışmaları

Yazıhüyük Kasabasında Yol Genişletme Ve Parke Taş Döşeme Çalışmaları Dualarla Başladı...

Yazıhüyük Yol Genişletme ve Parke Taş Döşeme Çalışmaları
25 Eylül 2017 Pazartesi 10:06

banner143
banner134
Nevşehir’de gözde belediyeleri arasında yer alan Yazıhüyük’te, Belediye Başkanı Cengiz Çavdar’ın gayretleri ile meydan düzenleme çalışması yapılıyor.
Kasabada halkının sorunları ile hep yakından ilgilenen, her zaman örnek bir belediye başkanı olan Cengiz Çavdar, Kasaba meydanı ve yollara kilitli parke taşı döşettiriyor. Bu önemli çalışmaya kurban keserek dualarla  başlayan belediye ekipleri ve Yetkili Firma  Meha İnşaat Yetkilisi Ağabey BİRGÜL , en kısa sürede taş döşeme işini bitirerek yolu halkın kullanımına açılacağı belirtildi.
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan başkan Çavdar, Yazıhüyük’ün her zaman gelişen bir kasaba olduğunun vurgulayarak, meydan çalışması için aylardır proje üzerinde çalışmalar yapıldığını, sonunda çalışmalara başlanıldığını vurguladı.
Yazihüyük halkının her şeyin en iyisine layık olduğunun söyleyen Başkan, “Yapılan çalışmalar esnasında çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı herkesten özür dileriz. Ekiplerimiz en kısa sürede bu çalışmaları sonuçlandıracaktır.” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.