banner461
banner195

Yeni Bir Müze Açılacak

Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde bu yıl 16-19 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Hacıbektaş-ı Veli’yi Anma etkinliklerinin programının önümüzdeki hafta içerisinde belirleneceği bildirildi.bu yıl 16-19 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Hacıbektaş-ı Veli’yi Anma etkinliklerinin programının önümüzdeki hafta içerisinde belirleneceği bildirildi.

 Yeni Bir Müze Açılacak
25 Temmuz 2015 Cumartesi 15:34

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde bu yıl 16-19 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Hacıbektaş-ı Veli’yi Anma etkinliklerinin programının önümüzdeki hafta içerisinde belirleneceği bildirildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu, “Hacıbektaş ilçemizde bu yıl düzenlenecek olan anma etkinliklerimizin programı belirlenmek üzere. Etkinliklerde yer alacak olan ekipler konferans, panel, konser gibi etkinliklerinin son düzenlemelerini yapıyorlar. Yeni bir müze açma çalışmalarımızda sürüyor. Bu yıl törenler anfiyitra Kemal Kılıçdaroğlu salonumuzda yapılacak. Açılış programı akşam 20.00’ de gerçekleştirilecek. Program belirlendiğinde kamuoyuna daha detaylı bilgiler aktaracağız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.