banner461
banner195

Yeni Hizmet Binası İnşaatı 1 Ay’a Başlıyor

Nevşehir’de Sivil Toplum Kuruluşları 2014 Yılında da kendi mülklerine sahip olmanın hesapları içinde olacaklar.

Yeni Hizmet Binası İnşaatı 1 Ay’a Başlıyor
06 Şubat 2014 Perşembe 09:44

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Sivil Toplum Kuruluşları 2014 Yılında da kendi mülklerine sahip olmanın hesapları içinde olacaklar.

Geçtiğimiz yıl gündeme gelen ve Nevşehir Belediyesinin de desteğiyle yapılması öngörülen Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığının yeni hizmet binası inşaatının bir aya kadar başlatılacağı bildirildi.
 Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Oruç Irmak, yeni hizmet binasının inşası için yaklaşık 800 bin TL ye yakın bir maliyete mal edileceğini, çok katlı olması planlanan yeni hizmet binasının en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılması içinde çalışmalara hız verileceğini belirtti.
 Yeni hizmet binasında özellikle Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odasının üyelerine sunacağı eğitim çalışmalarının rahatlıkla gerçekleştirilebileceği bir ortam hazırlamayı istediklerini belirten Oda Başkanı Oruç Irmak, Mart ayında yeni hizmet binasının temelinin atılmasının hedeflendiğini de sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.