banner461
banner195

Yeni Kavşak Düzenlemeleri Bahar’da Başlayacak

Nevşehir Belediyesi Eski Karayolları kavşağı ve Vilayet kavşağında Köprülü kavşak çalışmalarının bahar ayları ile birlikte başlatılmasını hedefliyor.

Yeni Kavşak Düzenlemeleri Bahar’da Başlayacak
28 Ocak 2015 Çarşamba 16:24

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi Eski Karayolları kavşağı ve Vilayet kavşağında Köprülü kavşak çalışmalarının bahar ayları ile birlikte başlatılmasını hedefliyor.  

Her iki kavşakta trafik yoğunluğunun giderilmesi ve şehir içi trafiğine yeni bir düzenleme getirilmesi amacıyla yapılması planlanan iki köprülü kavşak çalışmasının Proje ve alt yapı çalışmalarının hazır olduğuna değinen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Okulların kapanması ve yapılacak çalışmalardan öğrencilerin de olumsuz etkilenmemesini istediklerini belirtmişti.

Ünver, “Söz konusu projelerimiz alt yapısı ile birlikte hazır. Eski Karayolları mevkiinde ciddi bir trafik yoğunluğu var. İnsanlarımız büyük sıkıntı çekiyor. Ve aynı trafik yoğunluğu Vilayet kavşağında da söz konusu. İnşallah Güney Çevre yolu ve bu iki köprülü kavşağımız faaliyete geçirildiğinde şehir içi trafik yoğunluğunu azaltacağız ve daha düzenli bir hale getirmiş olacağız. Bu iki projeyle ilgili her şey hazır, okullarımızın kapanmasını da bekliyoruz. Öğrencilerimiz bu durumdan mağdur olmasın istiyoruz” demişti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yapboz - 3 yıl önce
önce yap sonra boz . yada yap bozz namı değer ........ ........
Avatar
nevsehir - 3 yıl önce
şehrin acilen kavşağa ihtiyacı var
Avatar
Köprü başları - 3 yıl önce
köprü başları nı tutmak yoğidi evvelden,
yeni modalandı,
yeni itfaiyenin oraya kavşak gerek, itfaiye kaldırılmalı... belediye önceden neden düşünmez, öngörüsü yok mi?
Avatar
Mehmet50 - 3 yıl önce
her yıl bahara girerken başkanın büyük projelerini dinlemek çok heyecan veriyor.karasoku ve okulların biryerde toplanması da gelecek bahar aylarında açıklanacak.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
3. Köprü bitmek üzere ,bizimkiler güney çevre yolu açacaklar.hedefleri 2023mü yoksa.boş vaatler seçim geldiya atıp tutarlar artık.kalenin altınada girdi başkan şov başladı.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Karasoku kentsel dönüşüm başladı diye haber yapanlar şuan itibarıyla bitti gelinde mahallenin son durumunu görün ha bide haber yaparken dikkat edin üstünüze yıkılabilir benden söylemesi.
Avatar
hasan paşam - 3 yıl önce
başkanım nevşehirin göbegi sayılan şelaleni oradan geçen tırları otobüsleri neyapmayı düşünüyorsunuz birde meteris deki trafik yogunlugu şuan çekilmiyor adliye hizmete geçtigi zaman neler olacagını tahmin edebiliyormusunuz
Avatar
bilal kara - 3 yıl önce
en buyuk sorun park sorunu ve yol kenarina park edilen araclar