banner461

Yeni Nevşehir Öğretmenevi Eli Kulağında

Nevşehir’de yıllardır yılan hikayesine dönen Yeni Öğretmenevi inşaatının bayram sonrasında başlaması bekleniyor.

banner503
 Yeni Nevşehir Öğretmenevi Eli Kulağında
21 Temmuz 2014 Pazartesi 18:36

banner143
banner134

 Yeni Öğretmenevi Eli Kulağında

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yıllardır yılan hikayesine dönen Yeni Öğretmenevi inşaatının bayram sonrasında başlaması bekleniyor.

Eski İl Milli Eğitim Müdürlerinden Harun Fatsa ve Abdulgafur Büyükfırat’ın ardından 3. Milli Eğitim Müdürünü gören Yeni Öğretmenevi inşaatı konusunda geçtiğimiz günlerde il koordinasyon kurulu toplantısında açıklamalarda bulunan Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek’in açıklamalarına göre yeni öğretmenevi inşaatının bayram sonrasında başlatılması hedefleniyor.

Bu arada çok katlı olacağı ifade edilen yeni öğretmenevi konusunda yaşanan belirsizliklerin nedeni konusunda kimsenin ağzını bıçak açmıyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan, öğretmenevi projesinin eski İl Milli Eğitim Müdürü Büyükfırat’ın kendileri yerine proje ile ilgili gelişmeleri direkt bakanlıkla paylaşması ve bu şekilde konuyu çözüme kavuşturmak istemesi yüzünden yatırımın geciktiğini ifade etmişti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
istemezuuuk - 6 yıl önce
her seçim öncesinde başlanıyor diye bir haber çıkar ama aslı çıkmaz. bu sebeple istemezuuuk. yeter artık dalga mı geçiyorsunuz?