banner461
banner195

Yeni Rapido Kursu Şubat Ayında

Nevşehir’de yıllardır engellilerin istihdama dahil edilmesine yönelik girişimlerde bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin bu yöndeki girişimleri yeni yılda da sürüyor.

Yeni Rapido Kursu Şubat Ayında
27 Ocak 2016 Çarşamba 13:52

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yıllardır engellilerin istihdama dahil edilmesine yönelik girişimlerde bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin bu yöndeki girişimleri yeni yılda da sürüyor.

Nevşehir Çalışma ve İş-Kur İl Müdürlüğü ile birlikte hazırlanan proje doğrultusunda yeni rapido kursu Şubat ayında açılacak.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, 7 sürecek ve 10 engellinin katılabileceği rapido kursunun bakanlığa sunulduğunu ve Şubat ayından itibaren kursun başlaması için hazırlıkların yapıldığını söyledi.

Kursa katılacak olan kursiyerlere günlük 25 TL harçlık verileceğini de belirten Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, şu ana kadar düzenlenen istihdama yönelik açılan kursları tamamlayanların büyük bir bölümünün iş imkanı bulabildiğine dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.