banner461
banner195

Yeni sanayi sitesi talep toplama aşamasına geldi

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, yeni sanayi sitesi konusunda talep toplama aşamasına gelindiğini açıkladı.

Yeni sanayi sitesi talep toplama aşamasına geldi
13 Mart 2018 Salı 16:27

banner143
banner134
Birlik binasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Başkan İsmail Ördü, yeni sanayi sitesi ile ilgili son aşamaya gelindiğini ve talep toplama işlemlerine başlandığını belirtti.
Taleplerin birlik binasında açılacak ofiste değerlendirileceğini ifade eden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, “Bilindiği üzere TOKİ ile Nevşehir Valiliği, Nevşehir Belediyesi ve Birlik Başkanlığımız arasında Nevşehir küçük sanayi sitesi yapımına yönelik 25 Mayıs 2017 tarihinde imzalanmıştı. O günden bu güne çalışmalar yürütülmekteydi. Proje kapsamında Belediye Başkanlığımızca hazırlanan tasarıma göre projelendirme yapıldı ve etaplar halinde bu çalışmanın tamamlanması gündemdeydi. TOKİ’den bize ulaşan yazı ile talep toplama çalışmasının başlatılabileceği yazısı elimize ulaştı. Dolayısıyla biz sanayi esnafları ile bu müjdeyi paylaşmak istedik. Önümüzdeki haftadan itibaren talep toplama işlemleri başlatılacak. Talepler, Birlik Başkanlığımız aracılığı ile toplatılacaktır. Tabi ki esnaflarımızın kafasında bu dükkanların maliyetleri ve ya benzeri konularda sorular olacaktır. Bu sorulara cevap bulabilecekleri 1. katımızda bir ofis dizayn edilmektedir. Bu ofisimizde gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. Dediğimiz gibi etap etap yapılacağı için ilk etapta 112 m2’lik 164 adet, 157 m2’lik 108 adet, 209 m2’lik 124 adet olmak üzere toplam 394 dükkanın talep toplama işine başlayacağız” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hüsameddin.. - 10 ay önce
Herkes
Dükkan alabilecek mi?
Sayın ördü
Avatar
Statik politika.. - 10 ay önce
Esnaf olmak şart mı
Acaba
İsmail Bey
Müracaat için.
Avatar
Yusu - 10 ay önce
Esnaf olma şartı var maliye ve oda kaydı şart
Avatar
Ahmet - 10 ay önce
Burdan herkes dukkan alabiliyor mu