banner461
banner195

Yeni Şube Ekim’e Kaldı

Nevşehir’de Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünün eski Bağ-Kur binasında da şube olarak hizmet verme çalışmalarının ekim ayına sarkacağı belirtildi.

Yeni Şube Ekim’e Kaldı
10 Temmuz 2013 Çarşamba 13:35

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünün eski Bağ-Kur binasında da şube olarak hizmet verme çalışmalarının ekim ayına sarkacağı belirtildi.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba, eski Bağ-Kur binasında şube hizmeti vermeye başlayacaklarını, Vatandaşların SGK hizmetlerine daha rahat ulaşımının sağlanmasının hedeflendiğini belirtmişti.

Nevşehir’e uzun yıllar Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ve İŞ-KUR İl Müdürlüğü olarak hizmet veren binada bakım onarım çalışmalarının yapılmasının ardından söz konusu binada hizmet verilmeye başlanacak.

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünün il merkezinde şube olarak eski Bağ-Kur binasını tercih etmesi özellikle aracı bulunmayıp mevcut müdürlük binasına ulaşımda zorluk çeken vatandaşları da sevindirecek. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ÜRGÜP - 5 yıl önce
en kisa sürede faaliyete girmeli