banner461
banner195

Yeni Toki Sakinleri Kondisyon Aletleri İle Spora Yönlenecek

Nevşehir Belediyesi tarafından, hızlı bir gelişim sürecine giren Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ndeki yeni TOKİ bloklarındaki vatandaşların sportif çalışmalarda bulunması amacıyla , yaklaşık 400 metrekarelik bir alana içinde kondisyon aletlerinin de bulunduğu yeni bir park oluşturmaya başladı.

Yeni Toki Sakinleri Kondisyon Aletleri İle Spora Yönlenecek
02 Temmuz 2013 Salı 11:01

banner143
banner134

 Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Mehmet Akif Ersoy Mahallesi yeni TOKİ bloklarının yer aldığı 1. Etap konutlarının bulunduğu alanda yaklaşık 400 metrekarelik bir alanda yeni bir park oluşturmaya başladı.

Değişik  kondisyon aletlerinin montaj çalışmalarının yapıldığı yeni park alanında, her yaş grubundaki vatandaşlar diledikleri zaman spor yapabilecekler.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
toki sakini - 5 yıl önce @HALK
allah tan kork. hayalini bile kuramadığın evlerde oturuyorsun birde toki başımıza çöküyor diye iftira atıyorsun. allah devletimizden hükümetimizden ve belediyemizden razı olsun.
Avatar
adsız - 5 yıl önce
emek mahallesinede böyle bir çalışma bekliyoruz sözde nevşehirin en gözde en eski ve valı konagınında içinde bulundugu bi mahallede oturuyoruz ama bi çocuklarımızı alıp gidebilecegimiz spor yapabilecegimiz bi alanımız yok mehmet emin güien okulunun yanındaki parkta tamamen yetersiz yetkililere duyrulur
Avatar
HALK - 5 yıl önce
önce bı isiklandirma ve alt yapiyi yapinn daha sonra park bahceye bakin halkin gözünü boyamayi cok iyi bılıyor bu beledıye baskanii...yapılan tokı halkın basına cokuyoo neden fıb haber yayınlamıyo bunları yollar bozuk ısıklandırma yok tokı degıl vırane olmus
Avatar
leyla - 5 yıl önce
kültür parkının bulunduğu alanada kondüsyon aletleri istiyoruz