banner461
banner195

Yeni Yatırımlar Yolda

Kozaklı Belediye Başkanı Erdoğan Çelik, ilçe de yeni yatırım yapmak isteyen yatırımcılara yeni yer tahsisi konunda ciddi bir çalışmanın önümüzdeki günlerde sonuç vermesini beklediklerini söyledi.

Yeni Yatırımlar Yolda
25 Ocak 2014 Cumartesi 09:30

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Kozaklı Belediye Başkanı Erdoğan Çelik, ilçe de yeni yatırım yapmak isteyen yatırımcılara yeni yer tahsisi konunda ciddi bir çalışmanın önümüzdeki günlerde sonuç vermesini beklediklerini söyledi.

Termal turizmin ilçede geliştirilmesine büyük önem verdiklerine dikkat çeken Başkan Çelik, "Termal turizminin ilçemizde, geçmişine baktığımızda yerel anlamda köy ve kasabalardaki hastalara şifa dağıtan bir hamam kültüründen bugün ülke geneline ününü duyurmuş ve uluslar arası platformda sesini duyurmaya hazır hale gelmiş durumda olduğunu gözlemlemekteyiz. Bugün ülkenin değişik yerlerinden yatırımcıları ile termal turizm alanında İlçemiz Ülkemizin önemli merkezleri arasında yer almakta. Geçmişte baraka ve çadırlarda hizmet verilen ilçemizde, bugün için sayıları 20'ye ulaşan başkanlık işletme belgeli 4 ve 5 yıldızlı tesisler yer alıyor. İlçemizde bulunan kaplıcalara büyük bir ilgi var. Şu anda bölgemizde yatırımcılar sırada bekliyor. Bizler sırada bekleyen yatırımcılarımız için yer tahsisi için çalışıyoruz. Yer tahsisi yaptıktan sonra ilçemizde yatak kapasitesini 10 bine çıkaracağız." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sorun - 4 yıl önce
Başkana sorun bi yerli yatırımcıya neden yardımcı olmuyor amacı nedir?
Avatar
yorum - 4 yıl önce
oteller musteri cekmek icin fiat dusurup hizmetin kalitesini (yemek temizlik havuzlar) dusuruyorlar bundan dolayida kayseri veantep disinda kimse gelmiyor ovunsunler bakalim
Avatar
vayyyvay - 4 yıl önce
çünküü yerli yatırımcılardan indiragandı yapamıyorrrr ;)

sankı kendı getırıyor kendı kuruyor acıyor, sahiplenıyor
Avatar
gardas - 4 yıl önce
indiregandi ne acepki gardas kusura bakmada anlayamadigimdan soruyom