banner461
banner195

“Yerli Firavunlar Bir Papa Kadar Olamadılar”

Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, Fransa’da yayın yapan bir mizah dergisine yapılan saldırı ve sonrasında gelişen olayları şiddetle kınadıklarını belirtti.

“Yerli Firavunlar Bir Papa Kadar Olamadılar”
21 Ocak 2015 Çarşamba 16:45

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, Fransa’da yayın yapan bir mizah dergisine yapılan saldırı ve sonrasında gelişen olayları şiddetle kınadıklarını belirtti.

Dünyada İslam’ın yükselişini önlemek amaçlı yapılan terör saldırılarının arkasındaki güçlerin iyi analiz edilmesi gerektiğine dikkat çeken Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, Ülkemizde bu tür terör saldırılarına destek çıkma gayretinde bulunanların da Vatandaşlar tarafından iyi bilinmesi ve tahlil edilmesi gerektiğini belirtti.

Özgürlüklerin de bir sınırı olduğunu ve hiç kimsenin özgürlüğünün bir başka kişiye hakaret ya da küfür etmek olamayacağına değinen Özdemir, İslam Peygamberine ya da dinin kutsal saydığı bir başka bir dinin Peygamberine küfür ya da hakaret etmenin kimsenin haddi ve hududu olamayacağını da dile getirdi.

Özdemir, “Özellikle son yıllarda İslamın yükselişini önlemek için İslam karşıtı bazı Siyonist çevreler kurdurmuş oldukları terör örgütlerini finanse ederek Müslüman düşmanlığı yapmaya devam etmektedirler. Olağanca güçleri ile de bu örgütlerin büyümelerine katkı sağlıyorlar. Bir taraftan dünya bu tür terör örgütlerinin vehametini yaşarken, diğer yandan da aynı Siyonist çevreler bir takım terör saldırıları yaptırarak bunun faturasını islama kesmeye çalışıyorlar.

2001 Yılında kendi planladıkları bir senaryo ile Amerika’nın ikiz kulelerine saldıran aynı çevreler bu saldırıların ardından Afganistan ve Irak’ı işgal etmişlerdi. Günümüzde ise aynı tür senaryolarla Fransa’da bulunan ve bir mizah dergisine saldırı düzenleterek acaba şimdi dünyanın hangi Müslüman ülkesini işgale hazırlanıyorlar merak ediyoruz doğrusu. İster Batı

dünyası, ister Amerika ne yaparsa yapsın Allah nurunu tamamlayacaktır. İslam dünyası birlik ve bütünlüğünü daima koruması lazım diye düşünüyorum. Bir çağrımızda yeri firavunlara. Bunlar bir Papa kadar bile olamıyorlar. Elbette özgürlüklerin de bir sınırı vardır ve hiç kimsenin özgürlüğü bir başka kişiye hakaret ya da küfür etmek değildir. İslam Peygamberine ya da dinin kutsal saydığı bir başka dinin Peygamberine küfür ya da hakaret etmek kimsenin haddi ve hududu değildir. Biz Memur-Sen Camiası olarak İslam ile Terörün özdeşleştirilmesini nefretle kınıyoruz. Bu tür dergilerin yaptıklarını da, bu tür dergilere saldıranları da şiddetle kınıyoruz. Yakın zamanda kurdurulan Işid isimli terör örgütünün de dünyamız açısından son derece ibretlik bir vaka olduğunu düşünüyoruz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
polat - 3 yıl önce
Bu parelel hainler Papa nın tırnağı olamaz
Avatar
yuh - 3 yıl önce
paralel kadar başınıza taş düşşün emi hırsız seviciler!!!
Avatar
POLAT - 3 yıl önce
paralel hai̇nler i̇srai̇li̇ kinayin zamana abone olcem
Avatar
SANA YUH - 3 yıl önce
hirsizin eli̇ hai̇ni̇n kafasi kesi̇li̇r
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
sevecek adam bulamadınız da papamı kaldı.allah allah işe bak.ne günlere kaldık yarab.müslüman müslümandan nefret etsin ne olacak papa sevelim oldu.başka.
Avatar
Asıl paralel - 3 yıl önce
yaptığı dengesiz işlerle ak partiyi 2-1 e mahkum ettin. ama inşallah senin arkandaki vekil yolcu asıl paralelin oyununa gelerek insanları bölen sizsiniz.
Avatar
baskan - 3 yıl önce
senin cmhrbaşkanın zamanında israil in elini öpmeye gitmis kutsanmis. milletin önünde lanetler arkadan is çevirir vay gocum vay goyun gibi melemeye devam mustahaksiniz böyle yonetilmeye..
Avatar
israil malı - 3 yıl önce @POLAT
senin dolabına baksak israil malı almışsındır acaba sen kendince kınıyormusun diye sorar insan