banner461
banner195

Yetimlere Ayrıcalık Tanınacak

Nevşehir’de yeni faaliyete geçen Kapadokya Spor, Kültür ve Yardımlaşma Kulübü Yetiştirme yurdunda büyüyüp, daha sonra Yüksek Öğrenimini sürdüren gençlere destek verecek.

Yetimlere Ayrıcalık Tanınacak
23 Eylül 2014 Salı 17:31

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yeni faaliyete geçen Kapadokya Spor, Kültür ve Yardımlaşma Kulübü Yetiştirme yurdunda büyüyüp, daha sonra Yüksek Öğrenimini sürdüren gençlere destek verecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapadokya Spor, Kültür ve Yardımlaşma Kulübü Başkanı Hüsnü Güneş, ilimizde yeni faaliyete geçen Kulüp sayesinde yetiştirme yurdunda büyüyüp daha sonra öğrenim hayatlarını Ülkemizin değişik üniversitelerinde devam ettiren öğrencilere karşılıksız burs sağlayacaklarını söyledi.

Güneş, “Kulübümüz ilimize başarılı sporcular kazandırmanın yanında eğitim hayatında da başarılı olmak isteyen öğrencilere de katkı sağlayacak. Öncelikle yetiştirme yurdunda büyüyüp daha sonra da üniversite hayatını sürdüren gençlerimizin öğrenimlerini sürdürmelerine destek olmak istiyoruz. Bu amaçla araştırmalarımıza başladık. Tespit ettiğimiz yetim öğrencilerimize öğrenimleri boyunca destek olmaya kararlıyız” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.