banner461
banner195

“Yılanların Öcü“ne Kapadokya'da gala yemeği

Show Tv ekranlarında ilk bölümü ile yayına giren Efsane Yılanların Öcü'ne Uçhisar'da Muhteşem Gala Yemeği düzenlendi...Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Kapadokya’da çekimleri gerçekleştirilen ‘Yılanların Öcü’ adlı dizi filmin gala gecesine katıldı.

 “Yılanların Öcü“ne Kapadokya'da gala yemeği
29 Ağustos 2014 Cuma 15:23

banner143
banner134

 Rektörümüz ‘Yılanları Öcü’ Dizisinin Gala Gecesine Katıldı

28/08/2014

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Kapadokya’da çekimleri gerçekleştirilen ‘Yılanların Öcü’  adlı dizi filmin gala gecesine katıldı.

Fakir Baykurt’un ünlü eseri olan ve Koliba Film tarafından Kapadokya’da çekimleri gerçekleştirilen ‘Yılanların Öcü’, Kapadokya’da verilen gala gecesiyle birlikte Show TV’de izleyicileriyle buluştu. Uçhisar’da düzenlenen gala gecesine Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, dizi ekibi ile davetliler katıldı.

Rektörümüz Kılıç,  Kapadokya’nın eşsiz doğal ve kültürel güzellikleri arasında filmin çekimlerini gerçekleştirmelerinden ötürü Yapımcı Ata Türkoğlu ve Yönetmen Cemal Şan’a teşekkür etti.

Rektörümüz ve katılımcılar daha sonra açık havada kurulan dev ekrandan ‘Yılanların Öcü’ filminin ilk bölümünü izledi.

Yılanların Öcü'ne Uçhisar'da Muhteşem Gala Yemeği 

Fakir Baykurt’un ünlü eseri “Yılanların Öcü”nden televizyona aktarılan Koliba Film imzalı dizi, birinci bölümüyle dün akşam (27 Ağustos Çarşamba) Show TV izleyicileriyle buluştu.

 

Anadolu’nun keşfedilmemiş güzellikleri ile dolu ücra bir köyündeki insanların yaşamından kesitleri ve aşklarıanlatan dizinin başrol oyuncuları ve tüm yapım yönetim ekibi 1. Bölümü birlikte bir gala yemeğinde izlediler. Dizi, daha ilk bölümünde büyük bir başarıyı yakaladı ve 100 program içerisinde en çok izlenen ikinci yapım oldu.

 

Kapadokya Uçhisar Museum Hotel'de düzenlenen birinci bölüm kutlama yemeğine, Yapımcı Ata Türkoğlu, yönetmen Cemal Şan, senaristler Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu, müzikleri yapan Kalan Müzik’in sahibi Hasan Saltık ve Yılanların Öcü oyuncuları katıldı. 

 

Cemal Toktaş, Hande Soral, Ceyda Ateş, Ahmet Varlı, Rüçhan ÇalışkurNail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil,  Hande Kaptan, Mehmet Atay, Gonca Yakut, Burak Can, Nalan Örgüt, Sibel Şişman ve Erden Alkan diziyi heyecanla izlediler ve birbirlerini alkışlayarak kutladılar. Yılanların Öcü gala yemeği, tüm ekibin birlikte hatıra fotoğrafları çektirmesiyle sona erdi.

 

Yılanların Öcü’nde, aşkı uğruna her şeyi göze alan, köyün mert ve yiğit delikanlısı Kara Bayram, hayatın kötü sürprizler hazırladığı güzeller güzeli Fatma, varlığını Kara Bayram’a adamış olan Zahide, hayatın oyunları karşısında duvar olmuş, eğilmez, bükülmez, yıkılmaz Irazca, saf , masum sevginin sembolü olan Haceli ve Karataş Köyü sakinlerinin başlarından geçen dramatik olaylar ekranlara yansıtılıyor.

ektörümüz ve katılımcılar daha sonra açık havada kurulan dev ekrandan ‘Yılanların Öcü’ filminin ilk bölümünü izledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
her şeye kıllanan adam - 4 yıl önce
dizi için sponsor olan nevşehirimizin öz sermayesi kuruluşlara ve özellikle nevşehirliler seyehate teşekkürler