banner461
banner195

Yıldız, Nevşehirsporlu futbolculara yemek verdi

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Bölgesel Amatör Lig 6.grupta mücadele eden Nevşehirsporlu yönetici ve futbolculara akşam yemeği verdi.Yemekli toplantıya Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Nevşehirspor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici,...

Yıldız, Nevşehirsporlu futbolculara yemek verdi
26 Ocak 2017 Perşembe 08:50

banner143
banner134
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Bölgesel Amatör Lig 6.grupta mücadele eden Nevşehirsporlu yönetici ve futbolculara akşam yemeği verdi.
Yemekli toplantıya Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Nevşehirspor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici, Nevşehirspor yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcular katıldı. Başkan Fahri Yıldız futbolculara bölgesel amatör lig maçlarında futbolculara başarılar dilerken Külüp Başkanı Muzaffer Leblebici’ye de Nevşehirspora sahip çıktığı için bir kez daha teşekkür etti. Yıldız, “Bugün burada Nevşehirspor yöneticileri ve futbolcuları ile bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyum. Bölgesel Amatör Lig 6.grupta mücadele eden Nevşehirsporumuz hepimizin bildiği üzere sezon başında yeni bir yapılanmaya gitti. İş adamı Muzaffer Leblebici’ye Nevşehirsporumuza sahip çıktığı için bir kez daha teşekkür eder ve bundan sonra ki maçlarda da başarıla dilerim.” diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.