banner461

Yıldız, Ortahisar’da salon toplantısına katıldı

Eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı AK Parti Kayseri milletvekili Taner Yıldız, Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar Kasabasında salon toplantısına katıldı.AK Parti Ortahisar Belde teşkilatı tarafından düzenlenen toplantıya, Eski...

banner503
Yıldız, Ortahisar’da salon toplantısına katıldı
27 Mart 2017 Pazartesi 12:40

banner143
banner134
Eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı AK Parti Kayseri milletvekili Taner Yıldız, Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar Kasabasında salon toplantısına katıldı.
AK Parti Ortahisar Belde teşkilatı tarafından düzenlenen toplantıya, Eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, AK Parti İl Başkanı Mehmet ali Tanrıver, MHP’li Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Rauf Yanar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Toplantıda açılış konuşmasını yapan Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç, Türkiye’nin bekası için 16 Nisan tarihinde Ortahisar kasabasının “Evet” diyeceğini söyledi. AK Parti İl Başkanı Mehmet ali Tanrıver ise konuşmasında 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referanduma Ürgüp ilçesinin ve Ortahisar Kasabasının hazır olduğunu ifade etti.
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri adına bir konuşma yapan milletvekili Ebubekir Gizlgider ise ne zaman bir derdimiz olsa Sayın Bakanımız bizim hep yanımızda oldu bugün de hep birlikte bir aradayız dedi.
Eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ise konuşmasında 16 Nisan tarihinde güçlü bir Türkiye için Ürgüp’ten, Ortahisar’dan güçlü bir Evet beklediklerini söyledi.


Yıldız, Ortahisar’da salon toplantısına katıldı
Yıldız, Ortahisar’da salon toplantısına katıldı

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.