banner461

Yıldızdoğan, Işılak ve Kabaklı 15 Temmuz'da Nevşehir'e Geliyor

Terör elebaşı  Fetullah Gülen’in, Türk askeri üniforması kılığına soktuğu  teröristleri tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişiminin 1. yıldönümünde,  Nevşehir Belediyesi bir dizi etkinliğe imza atacak.

banner503
Yıldızdoğan, Işılak ve Kabaklı 15 Temmuz'da Nevşehir'e Geliyor
06 Temmuz 2017 Perşembe 11:04

banner143
banner134
Terör elebaşı  Fetullah Gülen’in, Türk askeri üniforması  kılığına soktuğu  teröristleri tarafından gerçekleştirilen  hain darbe girişiminin 1. yıldönümünde,  Nevşehir Belediyesi bir dizi etkinliğe  imza atacak.

HAİN DARBE GİRİŞİMİ UNUTULMAYACAK, UNUTTURULMAYACAK

Terör elebaşı  Fetullah Gülen’in, Türk askeri üniforması  kılığına soktuğu   teröristleri tarafından gerçekleştirilen  hain darbe girişiminin 1. yıldönümünde,  Nevşehir Belediyesi bir dizi etkinliğe  imza atacak. Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne karşı  bir büyük ihanetin sergilendiği 15 Temmuz silahlı darbe girişiminin unutulması ve unutturulmaması amacına yönelik gerçekleştirilecek bir dizi etkinlikte , dünyanın en kanlı terör örgütlerinden biri olarak da ifşa edilen Fetullahçı Terör Örgütü(FETÖ)nün çirkin yüzü, 1 hafta süre ile halkımıza da değişik etkinliklerle aktarılacak.

DARBE KARŞISINDA DİK DURUŞUMUZU BİR KEZ DAHA ORTAYA KOYACAĞIZ

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver yaptığı açıklamada, Türk Milleti’nin birlik,beraberlik ve bütünlüğüne yönelik olarak  yapılan 15 Temmuz hain darbe girişiminin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayetli ve dik duruşu  ile aziz Türk Milleti’nin güçlü iradesi ile  önlendiğini belirtti. Ünver, yaşanan bu hainliğin yüzyıllar boyunca asla unutulmayacağını dile getirerek, darbe girişiminin 1. yılında hain odakların kirli emellerinin milletçe hatırlanacağını ifade etti.
Belediye Başkanı Ünver, Nevşehir Belediyesi’nin organizatörlüğünde Diriliş Meydanı’nda 15 Temmuz 2017 Cumartesi günü başlayacak ve 20 Temmuz 2017 Perşembe günü akşamında, Nevşehir’in 20 Temmuz 1954’de Bakanlar Kurulu kararıyla  il haline getirilişinin 63. yıldönümü   de olması nedeniyle final etkinliği ile gerçekleştirilecek 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün, anlam ve önemine  uygun bir şekilde organize edildiğini kaydetti.

KABAKLI,YILDIZDOĞAN VE IŞILAK HALKLA BULUŞUYOR

Ünver, etkinlikler kapsamında 16 Temmuz  Pazar günü, Türk Halk Müziği sanatçısı Esat Kabaklı’nın Diriliş Meydanı’nda konser vereceğini  belirterek , 18 Temmuz Salı günü akşamı da yine Türk Müziğinin güçlü seslerinden sanatçı  Mustafa Yıldızdoğan’ın konser vereceğini söyledi.

Ünver,  Nevşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğunun  17 Temmuz ve 19 Temmuz tarihlerinde kahramanlık türküleri ve mehter gösterisi sunacağı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü  etkinlikleri kapsamında, 20 Temmuz 2017 Perşembe günü de ,Türk Müziğinin sevilen sesi Uğur Işılak’ın da halka açık bir konser vereceği müjdesini de verdi.

Ünver, Diriliş Meydanında 15-20 Temmuz 2017 tarihlerini kapsayan  süre içerisinde ,Milli İradenin yok edilmesini amaçlayan   hain darbe girişimi sırasında ve sonrasında yaşanan gelişmelerin anlatılacağı video gösterilerinin yanı sıra, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in de katılacağı  demokrasi mitinglerinin düzenleneceğini söyledi.
Ünver, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerinde tüm Nevşehirlileri ,ellerinde Türk Bayraklarıyla birlikte Diriliş Meydanına davet etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.