banner461
banner195

Yıldızhan, FİB Haber Merkezine Ziyaret

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı Engelliler koordinasyon Merkezi İl Başkanı Yücel Yıldızhan, FİB Haber Merkezini ziyaret etti.

Yıldızhan, FİB Haber Merkezine Ziyaret
10 Ocak 2018 Çarşamba 16:15

banner143
banner134
Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı Engelliler koordinasyon Merkezi İl Başkanı Yücel Yıldızhan FİB Haber Merkezini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’müzü kutladı.

Aslen Nevşehirli olan başkan Yücel Yıldızhan, Engelliler koordinasyon Merkezi çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve karşılıklı istişarelerde bulundu...


Yıldızhan, İstanbul'da yaşayan Nevşehirliler olarak memleketimizden haberleri www.fibhaber.com dan takip ediyoruz sizlere başarılı çalışmalalrınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Yeni kurulan www.fibhaber.TV'ye de çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

Ziyarette Gazetemiz FİB Haber.Com Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ve Genel Koordünatör İbrahim Uysal ile bir araya gelen değerli hemşehrimiz Yücel Yıldızhan, bölgemiz, siyaset ve Turizm konusunda keyifli bir sohbet geçirdi.
 
Yıldızhan, Gazetemiz FİB Haber.Com Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ve Genel Koordünatör İbrahim Uysal'ı İstanbul’a davet etti. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.