banner461
banner195

Yolluk ve Yevmiye Yok

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, önümüzdeki günlerde Bursa ilinde ve ardından Trabzon ilinde düzenlenecek olan drama günlerine katılmaları için eğitimcilere duyuruda bulundu. Ancak duyuruda eğitimcilere yolluk ve yevmiye verilmeyeceğinin de altını çizdi.

Yolluk ve Yevmiye Yok
14 Eylül 2014 Pazar 15:56

banner143
banner134

  Yolluk ve Yevmiye Yok

NEVŞEHİR(MHA)  İl Milli Eğitim Müdürlüğü, önümüzdeki günlerde Bursa ilinde ve ardından Trabzon ilinde düzenlenecek olan drama günlerine katılmaları için eğitimcilere duyuruda bulundu. Ancak duyuruda eğitimcilere yolluk ve yevmiye verilmeyeceğinin de altını çizdi.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Ece tarafından yapılan duyuruda; “Çağdaş Drama Derneği tarafından öğretmenlere yönelik 11-12 Ekim 2014 tarihlerinde Bursa’da, 1-2 Kasım 2014 tarihleri arasında Trabzon’da ve 6-7 Aralık 2014 tarihleri arasında İstanbul’da “Drama Günleri” başlığı altında eğitim düzenleneceğine dair adı geçen derneğin yazıları müdürlüğümüze ulaşmış olup, söz konusu eğitime katılacak personellerin eğitim öğretimi aksatmamak şartıyla yolluksuz ve yevmiyesiz olarak kendi imkanlarıyla katılmaları gerekmektedir” denild


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.