banner461

YSK'dan Önemli Hatırlatma: Son Gün 31 Temmuz...

YSK dan yapılan açıklamada ;" 30 Mart Yerel Seçimlerinde sandık başında görev yapanların ücretleri AK Bank Şubesi hesaplarına yatırılmış olmasına rağmen henüz çoğu paranın hesaplarından çekilmediği görülmüştür...

banner503
YSK'dan Önemli Hatırlatma: Son Gün 31 Temmuz...
03 Temmuz 2014 Perşembe 17:53

banner143
banner134

YSK dan yapılan açıklamada;30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde andık başında görev yapanların ücretleri AK Bank hesaplarına yatırılmış olmasına rağmen henüz çoğu paranın hesaplarından çekilmediği görülmüştür... Hesaplarına yatırılan hakediş ücretlerinin en son 31 Temmuz 2014 Tarihine kadar AK Bank şubelerinden çekmeleri aksi takdirde bu tarihe kadar paralarını çekmeyenlerin paraları Nevşehir Muhasebe Müdürlüğüne aktarılacaktır.

Mahalli idareler seçimleri için gönderilecek ödeneklerden hak sahiplerine yapılacak ödemeler 31/07/2014 tarihine kadar devam edecektir. Bu tarihten sonra seçim ile ilgili ödeme yapılması mümkün değildir. O nedenle görevliler belirlenen bu tarihe kadar ücretlerini kimlikleriyle beraber bankadan çekmelidir. Seçimlerde sandık kurulu başkanı ve üyesi olarak görev yapanlar ile seçim işlerinde görevlendirilenlere yapılacak tüm ödemeler, ilçe seçim kurulu adına açılacak vadesiz bir hesap aracılığı ile yapılır; kesinlikle hiç kimseye elden ödeme yapılmaz. Ayrıca hak sahiplerinden hesap açtırılması istenmez, kimlik kartını bankaya ibraz edip ödemenin yapılması sağlanmalıdır. Seçim kurulları, banka ile yapılacak anlaşmada banka tarafından herhangi bir kesinti yapılmasına da kesinlikle izin vermeyecektir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.