banner461
banner195

Yurt Binasını Kim, Neden Yıktı?

15 Bine yaklaşan öğrenci sayısı ile İlimizin ekonomik, sosyal, kültürel manada gelişmesine yönelik en önemli umutlardan biri olan Üniversitemiz öğrencileri barınacak yurt bulmakta zorluk çekerken, Afat Evler mahallesindeki yurt binasının yıkılmasına kimse anlam veremedi.

 Yurt Binasını Kim, Neden Yıktı?
22 Mayıs 2015 Cuma 23:34

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 15 Bine yaklaşan öğrenci sayısı ile İlimizin ekonomik, sosyal, kültürel manada gelişmesine yönelik en önemli umutlardan biri olan Üniversitemiz öğrencileri barınacak yurt bulmakta zorluk çekerken, Afat Evler mahallesindeki yurt binasının yıkılmasına kimse anlam veremedi.

Yeni eğitim öğretim dönemiyle birlikte 20 bine yaklaşması beklenen öğrenci sayısına ulaşması beklenen Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinin öğrenci sayısı giderek artarken, mevcut konaklama imkanları bile öğrencilere tam olarak yetmezken, Afat Evler mahallesindeki yurt binasının yıkılarak yok edildiğine yetkili ya da ilgililerin bir cevap vermesi bekleniyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
350 evler sakini - 3 yıl önce
350 evler mahallesinin ne hale geldiğinden kimsenin haberi yok sanırım. Otobüs bile saatte bir geçerken üniversite öğrencileri nasıl kalabilir bu yurtta? Harabeye sığınmacıların barındığı bir yere dönderdiler mahalleyi.
Avatar
viranelik - 3 yıl önce
virane ve prefabrik dandik bir kuru binadan kim ne bekliyor,ne umuyor anlamış değilim.zorlu birileri birşeyler yapmaya çalışıyor.