banner461
banner195

Yurt Ne Olacak?

Nevşehir’de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Çocuk Esirgeme Kurumunun lağv edilip, bu binanın il müdürlüğüne hizmet binası olarak tahsis edileceği konusunda halen bir belirsizlik hakim.

Yurt Ne Olacak?
23 Ocak 2014 Perşembe 22:21

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Çocuk Esirgeme Kurumunun lağv edilip, bu binanın il müdürlüğüne hizmet binası olarak tahsis edileceği konusunda halen bir belirsizlik hakim.

Edinilen bilgiye göre, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün kiralık bir binada hizmet vermesi ve bakanlığın il müdürlüğünün mülkiyeti kendisine ait bir binada hizmet vermesine karar verilmesi ile birlikte çocuk esirgeme kurumunun zaten son yıllarda iyiden iyiye azalan çocuk sayısı ile birlikte lağv edilmesi gündeme gelmişti.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün konuya dair tek bir cümle açıklama yapmamış olması da dikkat çekiyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Yurt Ne Olacak?

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
... - 4 yıl önce
orası şu anda sosyal hizmet merkezi olarak hizmet etmiyormu?
Avatar
AkReP - 4 yıl önce
hayır 27,01,2014 tarihinden itibaren il mudurlugu ek bınası olarak hızmete sunuldu fakat yetıstırme yurdu ne oldu anlam veremedim
Avatar
Nevsehir - 4 yıl önce
O bina hakkında depreme dayanikli degil raporu varmis...