banner461
banner195

Yuvaya Döndü, Tekrar Aday Olacak

Nevşehir’in merkeze bağlı Kavak beldesinde 2 dönemdir belediye başkanlığı görevini sürdüren Celal Yiğit, tekrar belediye başkanlığına aday olacak.

Yuvaya Döndü, Tekrar Aday Olacak
26 Ağustos 2013 Pazartesi 13:10

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in merkeze bağlı Kavak beldesinde 2 dönemdir belediye başkanlığı görevini sürdüren Celal Yiğit, tekrar belediye başkanlığına aday olacak.

Ak Parti’den aday olup daha sonraki süreçte adı Elkatmış’çı belediye başkanları arasında anılan ve partiden uzaklaşarak Demokrat Parti saflarına katılan Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, geçtiğimiz günlerde Ak Parti saflarına yeniden katılmıştı.

9 Yılı aşkın belediye başkanlığı esnasında Kavak beldesinin her alanda gelişmesi için büyük emekler sarf ettiklerine dikkat çeken Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, bir dönem daha belediye başkanlığına aday olmayı planlıyor.

Henüz seçim hareketliliğinin göze çarpmaması nedeniyle adaylığı konusunda net bir açıklama yapmaktan kaçınan ancak Ustalık dönemi için bir dönem daha belediye başkanlığına aday olmayı planlayan Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit’in muhtemelen Kurban bayramı sonrasında karşısına çıkabilecek aday adaylarını da değerlendirerek yeniden adaylığını açıklaması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.