banner461
banner195

Zağlanmış Kozaklı ve Avanostaydı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkan Adayı Yakup Zağlanmış Kozaklı ve Avanos ilçelerinde temaslarda bulundu.

Zağlanmış Kozaklı ve Avanostaydı
21 Nisan 2013 Pazar 12:29

banner143
banner134

 Önümüzdeki günlerde ilçe gezilerini yoğunlaştıracak olan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Zağlanmış, geçtiğimiz günlerde Kozaklı ilçesinde günü birlik ziyaretlerde bulunarak, Kozaklı esnafının sorunları ile ilgili bilgiler aldı.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Mehmet Yakup Zağlanmış ve Meclis Başkan Adayı Musa Ertaş Avanos ilçesinde de ziyaretlerde bulundu.

Zağlanmış, Şimdiye kadar Avanos’un Nevşehir Sanayi ve Ticaret Odasından hiçbir fayda sağlayamadığını, seçimi kazanmaları halinde Nevşehir merkez değil ilçeleri ile birlikte hizmet vermek üzere yola çıktıklarını dile getirdi.

Avanos ilçesini temsil edecek Faik Metin Çengel, Mehmet Fatih Çekgeloğlu, Mehmet Ormancı ve diğer isimlerle birlikte Avanos’u en iyi Avanos ilçesini Nevşehir Ticaret ve Sanayi odasında temsil ve hizmet etme gayreti içerisinde olacaklarını söyleyen Zağlanmış, Avanos ilçesinin Nevşehir’in nüfus açısından da en büyük ilçesi konumunda bulunmasının bu ilçeye daha fazla önem verilmesini de gerektirdiğini sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.