banner461
banner195

Zağlanmış ve Ekibi Zahire Pazarını Gezdiler

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkan adayı Mehmet Yakup Zağlanmış ve ekibi Nevşehir Zahire Pazarında esnafları ziyaret etti.

Zağlanmış ve Ekibi Zahire Pazarını Gezdiler
30 Nisan 2013 Salı 17:08

banner143
Zağlanmış ve Ekibi Zahire Pazarını Gezdiler
İlgili Galeriye Git
banner134

  Beraberinde Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Yakup Zağlanmış, Meclis Başkan adayı İş Adamı Musa Ertaş ve genç iş adamlarının katıldığı ziyaretlerde Zahire Pazarı esnafları ile sohbet imkanı bulan ekip, Ticaret ve sanayi odası üyesi zahire pazarı esnaflarının yeni döneminde odadan beklentilerini aldılar.

Ziyaretlerde zahire pazarı esnafları tarafından ilgiyle karşılanan Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkan Adayı 15 Mayıs 2013 tarihinde ilimizde yapılacak olan Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası seçimlerinde göreve gelmeleri halinde ticaret ve sanayi erbabı ile hep iç içe olacaklarını dile getirdi.

Nevşehir’deki sanayici ve iş adamlarının sıkıntılarını bire bir görmek ve yörendi çözüm önerilirini esnaflarla birlikte ele almak için sık sık bir araya geleceklerini kaydeden Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkan adayı Yakup Zağlanmış, göreve gelmeleri halinde bu tür ziyaretlerin sıkça yapılacağını da ifade etti.

Haber:Ali Çamur 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.