banner461
banner195

Zararı Düşürdük

PTT Nevşehir Başmüdürlüğü 2014 yılında hizmetlerini tanıtıp daha fazla işlem hacmine ulaşmanın çabası içerisinde olacak.

Zararı Düşürdük
15 Ocak 2014 Çarşamba 19:29

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) PTT Nevşehir Başmüdürlüğü 2014 yılında hizmetlerini tanıtıp daha fazla işlem hacmine ulaşmanın çabası içerisinde olacak.

PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe, 2013 yılında kurum zararının düşürüldüğünü belirtirken, 2014 yılında özellikle kargo hizmetini daha yaygınlaştırmayı planladıklarını dile getirdi.

Uğurtepe, “2013 Yılında Nevşehir Başmüdürlüğü olarak genel müdürlüğümüze taahhüt ettiğimiz oranda kurum zararını düşürdük. Ancak 2014 yılı PTT Hizmetleri açısından Nevşehir’de atılım yılı olacak. Bu hedefle çalışmalarımıza yön vereceğiz. Kurumumuzda verilen bütün hizmetlerin halka tanıtılması konusunda da ciddi çalışmalarda bulunacağız. Özellikle kargo hizmetlerimizin yaygınlaştırılması ve günü birlik devirsiz kargo hizmeti verebilmenin çabası içerisinde olacağız. Bu arada yaklaşan yerel seçimler öncesinde bütün adayların broşür ve reklam içerikli çalışmalarına talip olacağız. Bu konuda arkadaşlarımızın adaylarla bire bir görüşmeleri sürüyor” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.