banner461
banner195

Ziraat odası Çiftçiden aidat alıp oturma yeri değil

Nevşehir Ziraat odası, son dönemde faaliyet alanını daha da genişletmeye başladı ve devam ediyor.

Ziraat odası Çiftçiden aidat alıp oturma yeri değil
02 Nisan 2016 Cumartesi 13:04

banner143
banner134
Nevşehir Ziraat odası, son dönemde faaliyet alanını daha da genişletmeye başladı ve devam ediyor.
Yöre çiftçisine yönelik yepyeni uygulamalara imza atmaya devam eden Nevşehir Ziraat odası başkanı Hüseyin Altınışık, Ziraat odasının çiftçiden aidat alıp oturma yeri olmadığına dikkat çekerken, çiftçinin yararlanabileceği tüm faaliyetleri oda bünyesinde gerçekleştirmeye başladıklarını ve devam edeceklerini dile getirdi.
10 Nisan 2016 tarihinde dağıtımına başlanılmak üzere tavuk, civciv, hindi gibi hayvan satışlarına başladıklarını söyleyen Nevşehir Ziraat odası başkanı Hüseyin Altınışık, 10 bin dolayında hayvan satışının planlandığını ifade etti.
Öte yandan Erik, Kiraz, Malatya Kaysısı, Iğdır kaysısı gibi aşılanmış fidan satışlarının da oda bünyesinde başladığını kaydeden Başkan Altınışık, Mayıs ayında Antalya’da üretilen sebze ve meyve stillerinin de satışa sunulacağını söyledi.
Gübre, Yem, tarım ilaçları, tarım ekipmanları gibi ürünlerinde satışına başladıklarını ifade eden Nevşehir Ziraat odası başkanı Hüseyin Altınışık, önümüzdeki günlerde Arı, kovan ve arıcılıkla ilgili her türlü ürünlerin satışının da ziraat odası bünyesinde yapılmaya başlanacağını ifade ederken, “Bizim burada amacımız öncelikle gelir değil. Amacımız çiftçimize piyasadan daha uygun fiyata ve güvenilir elden bu ürünleri ulaştırmak. Bu tür uygulamalarımızı çiftçilerimize anında mesajla bildiriyoruz. Ziraat odası çiftçinin aidatını alıp oturma yeri değil” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.