banner461
banner195

Darbe Girişiminde Çıkan Çatışmalarda Niğde 4 Şehit Verdi

Dün gece yaşanan darbe girişiminde İstanbul ve Ankara’da çıkan çatışmalarda şehit olan 49 yaşındaki Kemal Tosun ve 44 yaşındaki Varol Tosun’un baba evine acı haber ulaştı. Olaylarda Ramazan Konuş ve Yalçın Algıran isimli siviller de hayatını kaybetti.

Darbe Girişiminde Çıkan Çatışmalarda Niğde 4 Şehit Verdi
16 Temmuz 2016 Cumartesi 14:20

banner143
banner134
Darbe girişiminde İstanbul’da yaşanan olaylarda Boğazköprü’de darbe yanlısı askerlerin açtığı ateşte, Cumhurbaşkanlığı köşkünde koruma polisi olarak görev yaptığı öğrenilen 49 yaşındaki Kemal Tosun hayatını kaybetti. Kemal Tosun’un Niğde’nin İnönü Mahallesi’nde bulunan baba evine acı haber ulaştırıldı. Kemal Tosun’un acı haberini alan yakınları gözyaşlarına hakim olamazken, baba evinin önünde taziye çadırı kuruldu.
Ankara’da Genelkurmay Başkanlığı çevresinde yaşanan olaylarda ise yine darbe yanlısı askerlerin açtığı ateş sonucunda 44 yaşındaki polis memuru Varol Tosun hayatını kaybetti. Ankara Etimesgut İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görevli olduğu öğrenilen Varol Tosun’un Aşağı Kayabaşı Mahallesi’ndeki baba evine acı haber ulaştırıldı. Varol Tosun’un yakınları acı haber sonrasında sinir krizleri geçirdi.
Darbe girişimi sonucunda çıkan olaylarda Niğdeli oldukları bildirilen siviller Ramazan Konuş ve Yalçın Argıran’ın da İstanbul’da hayatını kaybettiği öğrenildi.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.