banner461
banner195

15 Bin Ülkede Akreditasyonu Var

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Belediye Başkanı ve çeşitli uluslar arası yerel yönetimler birliğinin üyesi olması dolayısıyla çok ülke gezdiğini, bu ülkelerden Malezya’da yaşadığı bir anının kendisini şok ettiğini belirtti.

15 Bin Ülkede Akreditasyonu Var
27 Ocak 2014 Pazartesi 21:41

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Belediye Başkanı ve çeşitli uluslar arası yerel yönetimler birliğinin üyesi olması dolayısıyla çok ülke gezdiğini, bu ülkelerden Malezya’da yaşadığı bir anının kendisini şok ettiğini belirtti.

Nevşehir Belediyesinin 15 bine yakın belediye de akreditasyonunun bulunduğunu söyleyen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, “Çok sayıda ülke gezdim. Ama bunu sadece Nevşehir belediye başkanı olarak yapmıyorum. Dünya da çok önemli yerel yönetimler birliğinin ya yönetimindeyiz ya da üyesiyiz o nedenle de yabancı ülkelere gidiyorum. Buralarda şehrimiz adına ne yapabileceksek onu yapıyor, oralardan alabileceğimiz bir şey varsa oralardan onu alıp geliyoruz. Nevşehir bu anlamda uluslar arası bir kazanımın içerisinde oluyor. Şu an da dünya da 15 bin belediye de Nevşehir belediyesinin akreditasyonu var. Gittiğimiz yerlerde önümüzde Nevşehir Belediyesi diye yazıyor” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sayın başkanım - 4 yıl önce
bu açıklama biraz bahtsız mı olmuş ne? o kadar ülke gezip de bize reva gördüğünüz şehir buysa büyük sıkıntı yok mu sizce de ?