banner461

30 Ağustos Zaferinin 96. Yılı Kutlu Olsun

Hak-İş Konfederasyonu Nevşehir İl Başkanı M.Fatih Mutlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

banner503
30 Ağustos Zaferinin 96. Yılı Kutlu Olsun
29 Ağustos 2018 Çarşamba 10:09

banner143
banner134

Hak-İş Konfederasyonu Nevşehir İl Başkanı M.Fatih Mutlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Milletimizin huzurunu ve istikrarını bozmak isteyenlere, toplumda bir gerilim ve kutuplaşma yaratmak isteyenlere karşı milli birlik ve dayanışma ruhu ile milletimiz gereken karşılığı vermektedir. Türk halkı ve çalışanlar olarak birlik ve bütünlük içinde barış ve huzurun sağlanması, demokrasi ve özgürlük ortamının gelişmesi için çalışmaya devam edecektir. 30 Ağustos ülkemizin düşman işgalinden kurtuluşunun, ülkemizin ve milletimizin bağımsızlık ve özgürlüğünün sembol günlerinden birisi, toplumsal birlik ve dayanışmamızın önemli bir göstergesidir.

30 Ağustos, İstiklâl mücadelemizin zaferle taçlandığı, Cumhuriyetimizin temellerinin sağlam temeller üzerine inşa edildiği, tarihten silinmek istenen bir milletin direniş ve dirilişinin büyük bir hızla yükseldiği, ezilen milletlere moral ve heyecan kaynağı olduğumuz bir gündür.

30 Ağustos Zaferini hediye eden, 96 yıl önce vatan için, ülkemizin geleceği için emeklerini kanlarıyla harmanlayarak toprağa düşen aziz şehitlerimize ve bugün vatanın varlığı ve bütünlüğü için toprağa düşen tüm şehitlerimize bir kez daha Cenab-ı Hak’tan rahmet diliyoruz.

HAK-İŞ Konfederasyonu olarak, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yürekten kutluyor, ülkemiz ve milletimize barış ve esenlikler diliyoruz.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.