banner461
banner195

Acıgöl e Otel ve Hamam Yapılıyor…

Nevşehir merkeze bağlı Acıgöl ilçesinde Acıgöl Belediye Başkanı İsmail Çavuşoğlu öncülüğünde güzel gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Acıgöl e Otel ve Hamam Yapılıyor…
13 Haziran 2013 Perşembe 14:06

banner143
banner134

 Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri zirvesinde Yılın Yatırım ve Proje dalında En İyi İlçe Belediye Başkanı seçilen Acıgöl Belediye Başkanı İsmail Çavuşoğlu ilçemizin yıllardır özlem duyduğu konaklama hususunda önemli bir açığı kapayacak olan Otel ve hamam yapımı için özel bir firmayla görüşmelerimizden olumlu bir sonuç aldık. Gerek gurbetçilerimizin gerek kış günleri yolda kalan vatandaşlarımız ve gerekse Organize sanayi bölgemizdeki yatırımcıların misafirlerini ağırlayacakları ilçemize yakışır bir tesis yapımı için gelen talebi değerlendirdiklerini,özel bir şahıs tarafından kısmetse içerisinde hamamda olan bir otel yapımı için önümüzdeki günlerde çalışmalara başlanacağını ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
muammer karaoğlu - 6 yıl önce
evet acıgöle acilen hamam ve otel yapılması gerekiyor. çünkü acıgöle o kadar çok insan geliyorki yatacak yer bulamıyorlar. sokaklara filan çadır kuruyorlar. o yüzden derhal otel yapılmalı acıgöle, ve hamam hemen yapılmalı, acıgöl için zaruri ihtiyaç hamam, hamam olmassa olmaz. acıgöle hastane lazım değil. acıgöle adliye lazım deil. diğer ilçelere üniversiteye bağlı yüksekokullar yapılıyor, acıgöle yapmayın lazım değil. yine diğer ilçelere toki konutları yapılıyor, acıgöle yapmayın lazım değil. bunların hiçbiri lazım değil. fakat acıgöle acilen otel ve hamam istiyoruz. lütfen yalvarıyoruz, acıgöle otel ve hamam yapılsın.......
Avatar
İsimsiz - 6 yıl önce
Neden acıgöle adliye lazım deyil neden hastane deyil neden yüksek okul deyil bence hamamdan otelden önce bunlar şart cünkü acıgölün irellemesi için esnafı için büyük bi niğmet hee bide kürtürü için özellikle yüksek okul şart
Avatar
isimsiz - 6 yıl önce
acıgöle gelen yatırımcı ve iş adamları kimmm
Avatar
isimsiz - 6 yıl önce
başkanım yatırımlar için daha faydalı şeylere destek olmanızı isterdim.şirin ve küçük ilçemiz için otel ve hele helede hamama ihtiyacı oldunu düşünmuyorum.ahlaki ve külturumuze zaralı olacagını düşünmemiz gerekir..
Avatar
isimsiz - 6 yıl önce @isimsiz
hayırlı olsun biran önce yapımın tamamlanmasını bekliyoruz çünkü tatile gelecegiz hamamsız bir acıgöl düşünülür mü?
Avatar
savaş - 6 yıl önce
yalan ney gel fib haber bi haber yayınlarken halka sorup yayınla yalan haber sizi bozar demedi deme