banner461
banner195

Açıkgöz yine fark ettiriyor

Nevşehir’de son zamanlarda sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerin yanı sıra, halkın düğününde, sünnetinde, eğlencesinde, cenazesinde sıkça yanında gördüğü isim AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz.

Açıkgöz yine fark ettiriyor
28 Ağustos 2018 Salı 12:18

banner143
banner134
Meclisin çalışmalarına ara vermesiyle birlikte hemen hemen her gün Nevşehir’in, ilçe, kasaba ve köylerini gezen, sorunları yerinde tespit edip çözüm üreten isim olan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz özellikle sivil toplum kuruluşlarına olan yakınlığı ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 
Birlik Vakfının Nevşehir’de her geçen gün daha etkin çalışmalarda bulunmasına büyük katkı sağlayan isim olan Vekil Açıkgöz, bu yıl profesyonel lig de mücadele edecek olan Nevşehir Belediye Spor’a olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. 
Türkiye Büyük Millet Meclisi katip üyeliği nedeniyle de Nevşehir’i mecliste en üst düzeyde temsil eden isim olan AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz’ün son dönemlerdeki etkin siyasetinin ardından Nevşehir’in en etkin siyasetçisi olması dikkatlerden kaçmıyor.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.