banner461
banner195

Ahmet Belada'nın “Tarihe Yön Veren SİMALAR“ kitabı çıktı.

Türk Tarih Kurumu Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet Belada'nın çoktandır üzerine çalıştığı "Tarihe Yön Veren SİMALAR" kitabı çıktı.

Ahmet Belada'nın “Tarihe Yön Veren SİMALAR“ kitabı çıktı.
25 Kasım 2013 Pazartesi 16:29

banner143
banner134

Bugün FİB Haber Merkezimizi ziyaret eden, FİB Haber.Com Köşe yazarlarımızdan Nevşehir'in Kanaat önderlerinden ve Türk Tarih Kurumu Başkan Yardımcısı Eğitimci-Yazar Sayın Ahmet Belada Ankara da kurumun yoğun programı ve yoğun tempoda geçen çalışmalarına ilişkin bilgiler paylaştı.

Belada İlk olarak Değerli FİB Haber Okuru Nevşehirli Hemşerilerimi selam sevgi ve dualarla selamlıyorum.Yine bu vesile ile Meslektaşlarım, en kutsal görevi ifa eden Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günlerini kutluyorum diyerek böylesine anlamlı bir günde Çoktandır üzerinde çalıştığım "Tarihe Yön Veren SİMALAR" adlı kitabım çok şükür İlkadım yayınlarından çıktı. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. dedi.

Belada Yerel Seçim Sürecine ilişkin olarak Nevşehir'imiz için hayırlısının olmasını diliyorum dedi....

Ziyaretin ardından Sayın Belada Ankara ya hareket etti...

Bizlerde FİB Haber Merkezi olarak Kıymetli büyüğümüz Gönül adamı Türk Tarih Kurumu Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet Belada ya, Eğitime kaynak bu kitabının hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz tüm okurlarımızın bu kitabı mutlaka alarak okumalarını ve kütüphanelerinin en güzel yerinde saklamalarını öneriyoruz...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yaşar TAŞKESEN - 5 yıl önce
hayırlı olsun.insanlığa faydalı olur umarım.
Avatar
Gurbetin Ali'nin oğlu - 5 yıl önce
hayırlı olsun sayın hocam