banner461
banner195

Akpınar Ailesinin Mutluluğu

09 Ağustos tarihinde Lübnan’da kaçırılmalarının ardından 71 gün boyunca bu ülkede tutulan ve ardından Başbakan Erdoğan’ın da devreye girmesiyle birlikte yeniden ailelerine kavuşan aslen Nevşehirli Kaptan Pilot Murat Akpınar ve ailesinin mutluluğu görülmeye değer.

Akpınar Ailesinin Mutluluğu
04 Kasım 2013 Pazartesi 20:02

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) 09 Ağustos tarihinde Lübnan’da kaçırılmalarının ardından 71 gün boyunca bu ülkede tutulan ve ardından Başbakan Erdoğan’ın da devreye girmesiyle birlikte yeniden ailelerine kavuşan aslen Nevşehirli Kaptan Pilot Murat Akpınar ve ailesinin mutluluğu görülmeye değer.

Nevşehir’de il genel meclisi üyeliği görevinde bulunan Gürsel Akpınar, BBP Eski il başkanlarından Cuma Akpınar ile kardeşleri İsmet Akpınar geçtiğimiz günlerde kaçırılmasının ardından uzun süre büyük bir sabırsızlıkla yeniden Ülkemize teslim edilmesi beklenen kaptan pilot ve ailesini ziyaret etti.

Mutlulukları fotoğraf karelerine yansıyan Akpınar Ailesi her iki Türk Hava Yolları pilotunun yeniden ailelerine kavuşturulmasında büyük desteği bulunan başta Başbakan Erdoğan olmak üzere tüm yetkililere bir kez daha teşekkür ettiler. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gamze akpinar - 4 yıl önce
Burda bir bilgiyi duzeltmek isterim ki aslen nevşehir değil kayseriliyiz ailecek.