banner461
banner195

Aksaray Borsa'sından Nevşehir Ticaret Borsası'na Ziyaret

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Sayın İbrahim Salaş’ı makamında ziyaret etti.

Aksaray Borsa'sından Nevşehir Ticaret Borsası'na Ziyaret
26 Eylül 2014 Cuma 23:00

banner143
banner134

 Ziyarette şehirlerarası ikili ilişkiler,  genel gündem ve yapılacak projeler hakkında istişarelerde bulundu.

Sohbet ortamında geçen ziyarette bir açıklama yapan Aksaray ticaret borsası başkanı Hamit Özkök Nevşehir Ticaret Borsası, bizim kardeş borsalarımızdandır. Aynı bölgeye hizmet verdiğimiz için bölgenin sorun ve sıkıntılarını iyi biliyoruz. Bu yüzden de birbirimiz ile sürekli iletişim halinde olmaya gayret göstererek, yaptığımız ve yapacağımız projelerde bölgemizi kalkındırmak adına elimizi taşın altına koymaya her zaman hazır olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ta, sıcak ve samimi geçen bu tür ziyaretlerin borsalar arası bağları kaynaştırıcı ve geliştirici önemli birer unsur olduğunu belirtti.Salaş en kısa zamanda bizde Nevşehir Ticaret Borsası olarak Aksaray Borsasını ziyaret edeceklerini sözlerine ekledi.

Verilen birlik ve beraberlik mesajlarının ardından Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök’e plaket taktim etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.